Acun'dan Flaş Nihat Kararı

Nihat Doğan yine yapacağını yaptı, Özgecan Aslan'ın vahşice katledilmesinin ardından Twitter'da yazdıklarıyla sosyal medya kullanıcılarını çıldırttı.

Acun'dan Flaş Nihat Kararı
 
 
TV8'de yayınlanacak Survivor'ın yarışmacıları arasında bulunan Doğan'a sosyal medyada tepki yağdı. 'Nihat varsa Survivor boykot' ve 'Nihat'lı Survivor'a reklam verenlere boykot' hashtag'leri açıldı.
 
 
Oyuncu Ahu Sungur'la polemiğe giren türkücü, "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca bas bas bağırmayacaksınız" tweet'iyle büyük tepki çekti.
 
Bunun üzerine Sungur, Doğan'a "Mini eteği ahlaksızlık olarak görüyorsan Survivor'da bikinili insanların arasında yarışmayacaksın o zaman!" diye karşılık verdi.
 
 
Tepkiler üzerine tweet'lerini silen Doğan, oyuncu Selin Şekerci'ye de "Haydi başka çöplükte havla" diye karşılık verdi.
 
Nihat Doğan, eski sevgilisi Aysun Kiremitçi'yi acımasızca dövmüş, ardından "Sayesinde şöhretim arttı" açıklaması yapmıştı.
 
Sevgilisini hastanelik eden Doğan, 2011 yılında da İzzet Yıldızhan'la birlikte Ankara'da otele kadın çağırmış, şiddete maruz kalan kadınlar Yıldızhan'dan şikâyetçi olmuştu.
 
Survivor Kadrosundan Çıkarıldı!
 
Nihat Doğan'ın yaptığı açıklamaların ardından tepkiler çığ gibi büyüdü. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan'ı Survivor kadrosundan çıkarttı.
 
Büyük tepki toplayan Nihat Doğan Beyaz Tv kanalında yayınlanan Beyaz Futbol programına canlı yayında telefonla bağlanarak tüm Türkiye'den özür diledi ve yemin ederek mesajı o düşünce ile atmadığını açıkladı. 
 
Üzüntüsünü de dile getiren Doğan canilerin en ağır ceza ile cezalandırılmasını isterken herkesten özür diledi.
 
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER