Acun Ilıcalı duyurdu: Survivor finali nerede ve ne zaman olacak?

Survivor'da büyük finale çok az bir süre kalırken final hakkındaki detaylar da belli oldu. Programın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, günlerdir yanıtı merak edilen 'Survivor finali nerede ne zaman yapılacak?' sorusuna açıklık getirdi.

Ilıcalı, Survivor finalinin yapılacağı yeri duyurdu ve büyük finalin İstanbul'da bulunan Galataport'ta gerçekleştirileceğini bildirdi. Peki, Survivor finali ne zaman yapılacak? İstanbul'da bulunan Galataport nerede, nasıl bir yer? İşte, Survivor finali hakkındaki bazı bilgiler...
Survivor'da canlı yayında oynanan yarı final oyunu ile beraber büyük final için de çok az bir süre kalmış oldu. Acun Ilıcalı, günlerdir merak edilen 'Survivor finali nerede, ne zaman yapılacak?' sorusuna açıklık getirdi ve yarışmacılara ilk sürprizini açıkladı. Ilıcalı, Survivor finalinin yapılacağı yeri ve tarihi resmen duyurdu.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan bilgilere göre; büyük final Pazartesi ve Salı olacak. Salı akşamı da, yani 14 Temmuz Salı akşamı Survivor 2020'nin şampiyonu belli olacak.

SURVİVOR FİNALİ NEREDE YAPILACAK?

Programın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı, 2020 Survivor finalinin yapılacağı yerin İstanbul'da bulunan Galataport olduğunu açıkladı. Yaşanan bu gelişmenin üzerine, 'Galataport nerede, nasıl bir yer ve nasıl gidilir?' sorularının yanıtı merak konusu oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER