banner51

Açıklama Ne Zaman?

Survivor 2016'da Zafer ve Semih'in arasında yaşanan tartışmanın ardından verilecek karar merakla bekleniyor.

Açıklama Ne Zaman?
Survivor 2016 yarışmacıları arasında yer alan Zafer ile Semih'in anlaşmazlıkları kavga ile sonuçlandı. Şuan her iki isimde elenme riski taşıyor. 
 
Acun Ilıcalı 'Survivor gönüllüler adasında şok bir gelişme var' diyerek Semih Zafer gelişmesini duyurdu. Acun Ilıcalı Semih Zafer görüntüleri izleyip yarın özel bir ada konseyi yapacak. Semih ve Zafer arasından biri Survivor'dan diskalifiye olabilir.
 
 
Acun Ilıcalı Semih Öztürk ve Zafer Mete hakkındaki gelişmeleri şöyle açıkladı;
"Hiç tasvip edemeyeceğimiz ve olmaması için çok çaba gösterdiğimiz bir olay yaşandı. Semih ve Zafer arasında. Şu anda Semih ve Zafer burda değil. Şu anda görüntüleri izleme şansımız olmadı. Malesef çok yorumda yapamıyorum. Oturup görüntülere bakılıp bir değerlendirme yapılması gerekiyor. Tek söyleyebileceğimiz bu akşam ikisi de sizinle olmayacak iki ayrı yerde olacaklar. Yarın görüntüleri seyredip ona göre bir karara varacağız. O kararı da acil durum konseyi yapıp orda size açıklarız. Hiç tasvip etmediğimiz bir gerilim vardı malefef bu gerilim başka bir boyuta geçti. Size verebileceğim bilgi şu anda bu kadar. Yarın akşam acil durum konseyi olacak. Görüntüler izleyip kararımızı verip size açıklayacağız. Şu andaki durum hemen karar verebileceğimiz durum değil'.
 
 
Acun Ilıcalı, ada konseyinden hemen önce gönüllüler takımından Semih ve Zafer arasında yaşanan istenmeyen durumu Acun Ilıcalı konseyde duyurdu. İki yarışmacı için kararın verilmesi bekleniyor. Görüntülerin incelenerek değerlendirileceği ve durumun acil ada konseyinde açıklanacağını duyuran Acun Ilıcalı, yaşanan gelişmenin hiç tasvip edilmediğini söyledi. Görüntüler incelendikten sonra bakalım diskalifiye olan taraf hangisi olacak?
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 10:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER