6.2 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı

Acun Ilıcalı Dominik'te Survivor programının çekimlerine devam ederken sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'yı da yanından ayırmıyor. Miami'de 6.2 milyon dolara bir malikane satın aldığı öğrenilen Ilıcalı lüks evi Subaşı'na hediye etti.

6.2 Milyon Dolara Malikane Satın Aldı
TV8'in patronu Acun Ilıcalı Miami'de sevgilisi Şeyma Subaşı ve kızı Melisa'dan ayrı kalmamak için 6.2 milyon dolara lüks bir daire aldı. Daireyi Subaşı ve kızına hediye eden Ilıcalı eski eşini de unutmadı.
 
 
 
Lüks daire Miami Beach'teki Palm Island'da bulunuyor. 650 metrekarelik malikanenin ise 5 yatak odası, profesyonel mutfağı, ev sineması ve şarap mahzeni bulunuyor. Deniz ise ayağının altında...
 
 
Ayrıldığı Eşini de Unutmadı
Acun Ilıcalı sevgilisine daire alırken eski eşi Zeynep Ilıcalı'yı da unutmadı. Bodrum Mandarin Oriental'da bulunan villasını eski eşine tahsis eden Ilıcalı, İstanbul Zorlu Center'da 6.2 milyon dolar ödeyerek bir daire de ona satın aldı.
 
 
Zeynep Ilıcalı'nın Thanx Co isimli şirketi ise Beşiktaş'ta bulunuyor. Ilıcalı ve kızları daha önce Beykoz Konakları'ndaki eve kalırken, şimdi eski eşi Acun Ilıcalı'nın Zincirlikuyu'daki lüks daireyi almasıyla şehrin merkezine taşımış oldular.
 
Acun Ilıcalı'nın 2003 yılında evlendiği Zeynep Hanım'dan Yasemin ve Leyla adlarında iki kızı, sevgilisi Şeyma Subaşı'dan da Melisa adında bir kızı daha bulunuyor.
 
Kaynak: Mynet
Güncelleme Tarihi: 22 Haziran 2016, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER