25 Yaş Küçük Sevgiliyle Evlendi

Sosyetede her daim bronz teni ve yaşadığı aşklarla gündemde olan 58 yaşındaki güzel Çiğdem Kayalı, kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Uğurcan Kaya ile nikâh masasına oturdu.

25 Yaş Küçük Sevgiliyle Evlendi
İddialı fiziği ve güzelliğiyle her daim dikkatleri üzerine çeken Çiğdem Kayalı, genç eşiyle yaklaşık beş aydır birlikteydi. Uğurcan Kaya, Hotel Les Ottomans'daki Park Şamdan & The Bar'ın DJ'i ve 33 yaşında.
 
Bir Ömür Boyu Mutluluklar
 
İlk evliliğini Ercan Akın ile yapan ve bu evlilikten Sinan adında bir oğlu olan Kayalı, Teknik Direktör Mustafa Denizli ile 14 yıl hayat arkadaşlığı yaptı. Mustafa Denizli'den Lal adında bir kızı olan Çiğdem Kayalı, şimdi mutluluğu Uğurcan Kaya'da buldu. Kayalı ve Kaya'nın birlikteliklerini nikâh masasına taşıması cemiyet hayatında deyim yerindeyse bomba etkisi yarattı. Sevgililer, dün Kağıthane Evlendirme Dairesi'nde yakın arkadaşları Cumhur Timuçin ve Ulvi Akıncı'nın şahitliğinde evlendiler. Diyeceksiniz ki, "Aralarında çok yaş farkı var". Olabilir. Bunun dünyada da birçok örneği bulunuyor. Çiğdem Kayalı'yı çok severim. Nasıl mutlu oluyorsa hayatını öyle sürdürsün. Kim ne derse desin, ben çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum.
 
 
Kaynak: Mynet
 
Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2017, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER