'Yüz Buldum' Resim Sergisi

Usta oyuncu Güven Kıraç’ın, aynı ustalıkla yarattığı “Yüz Buldum” resim sergisi 03 Ocak tarihine kadar Corinne Butik Hotel’ de sanat severlerle buluşuyor.

'Yüz Buldum' Resim Sergisi
Çukurcuma’ da konumlanan, bir asırlık tarihinden ilhamla restore edilmiş Corinne Butik Hotel, lobisinin bir bölümünü Corinne Pinello Art Galeri’ye dönüştürerek sanata ve usta yeteneklere destek vermeye, Güven Kıraç’ın tablolarına ev sahipliği yaparak başlıyor. Pek çok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan başarılı ve usta oyuncu Güven Kıraç, sanatseverlerin karşısına bu kez farklı yüzlerle çıkıyor.
 
Usta oyuncu, sergi isminin anlamını “Yüz buldum yaptım, yaptıkça yüz buldum” diyerek açıklıyor. Onlarca yüze hayat veren oyuncudan, “ Yüz buldum” sergisi
Sinema ve televizyon dizisi kariyerinde oldukça önemli “yüzlere” hayat veren Güven Kıraç, yılların sanat tecrübesini ve “yüz aşinalığını” ilk sergisi “Yüz Buldum” ile açığa çıkarıyor. Güven Kıraç “Yüz Buldum” isimli sergisinde benimsediği avantgarde üslupla insan yüzünün farklı detaylarını yakalıyor. 
 
Yaşamdan “Yüz Buldum”
Ana teması duyguların portrelere farklı bir şekilde yansıması olan sergide, Güven Kıraç’ın kendini ifade ettiği sanatsal çizgilerden örnekler de yer alıyor. Yaptığı tablolardan “yüz buldum yaptım, yaptıkça yüz buldum” diyerek bahseden Güven Kıraç’ın 33 eserinin yer aldığı sergi sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.
Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER