Yeni albüme lansman konseri

Barlas Tan Özemek bu sonbaharda yayınlanacak yeni albümün lansman konserini, 2 Ekim Salı gecesi "Burada Müzik Var" etkinliği kapsamında Moda Kayıkhane'de verecek. Sanatçı bu konserde, yeni albümünde yer alan şarkılarını ilk kez dinleyicisiyle buluşturacak.

Yeni albüme lansman konseri

Barlas Tan Özemek'e sahnede, yıllara dayanan dostlukları ile hayatında özel bir yeri bulunan sanatçı arkadaşları Bartu Küçükçağlayan, Gaye Su Akyol ve Özge Fışkın eşlik edecek. Barlas Tan, programın bir bölümünde sanatçı dostlarıyla aralarında özel hikayesi olan birer sürpriz şarkı seslendirecek.

Gürol Ağırbaş'tan "Bas Şarkıları"

2 Ekim'de Moda Kayıkhane'dekibir başka konserde ise sahnede Gürol Ağırbaş olacak. '95 yılında yayınlanan ilk albümü ''Bas Şarkıları'' ile '98 yılında yayınlanan ikinci albümü ''Bas Şarkıları iki" den tam 20 yıl sonra, "Bas Şarkıları 3" albümü yayınlanan Gürol Ağırbaşa sahnede Birsen Tezer, Bülent Ortaçgil, Ceylan Ertem, Elif Çağlar Muslu, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur ve Şevval Sam eşlik edecek. Gecenin son konserinde Kesmeşeker seyircisiyle buluşacak. 

YORUM EKLE

banner47