Ünal Ersözlü okurlarıyla buluştu

Ünal Ersözlü, yeni kitabı ‘Tanrının Yaşam Kılavuzu’nu,  Alsancak’taki Yakın Kitabevi’nde imzaladı. Kısa sürede üçüncü baskıyı yapan kitaba ve yazara, ilgi büyük oldu

BEN TV- Gazeteci-yazar Ünal Ersözlü, yeni kitabı 'Tanrının Yaşam Klavuzu' ile, bugün Alsancak Yakın Kitabevi'nde okurları ile buluştu. Kısa sürede üçüncü baskısını yapan kitaba ve Ersözlü'ye İzmirli kitapseverler büyük ilgi gösterdi.  

Ben Tv Genel Yayın Yönetmeni Erol Yaraş da, kitabı imzalatanlar arasında yer aldı.

9. kitabı olan 'Tanrının yaşam klavuzu'na okurlardan güzel bir ilgi geldiğini ifade eden Ersözlü; "Yazarın amacı, okura ulaşmak. Ben de mutlu hissediyorum kendimi. İçten bir ilgi var. Bir yazarı mutlu edebilcek en güzel şey, böyle bir tablo" dedi.

"UZAKLAŞTIKLARI BAZI DEĞERLERİ BULABİLECEKLER"

Kitabı hakkında bilgi veren Ersözlü; "Bu kitap, adı ilk bakışta iddialı gibi geliyor. Ama benim algıladığım tanrısal olanın bir yaşam klavuzunu anlatıyor. Geçmişten bugüne, insanın kendi içinde yaptığı kadim yolculuğu çok sayıda ismi dayanarak anlattığı için, insanların bu kitapta mutlaka kendileri için istedikleri bazı değerleri, uzaklaştıkları bazı değerleri bulabileceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı. 

"KENDİLERİNE YENİ BİR YOL AÇABİLECEKLER"

Kitapseverlerden bu kitabı okumalarını ve çevreleri ile paylaşmasını isteyen Ersözlü; "Çünkü, bu kitapta kaybolmuş bir çok insanın günümüzde aslında ihtiyacı olan değerle buluşacakları için, kendilerini yeniden bu değerle kurgulayıp kendilerine yeni bir yol açabilirler. Bu nedenle okumalarının kendilerine katkı getireceğine inanıyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER