banner51

Ücretsiz Tiyatro

Aliağa Belediyesi, Ankara Ekin Tiyatrosu ve Karınca Çocuk Tiyatrosu’nu sanatseverlerle buluşturuyor. Kültür sanat etkinlikleri kapsamında 22 Kasım Perşembe günü sahne alacak Ekin Tiyatrosu İntifada (Maskeliler), Karınca Çocuk Tiyatrosu da Robinson ve Cuma isimli oyunları sahneleyecek.

Ücretsiz Tiyatro

 

Küçük çocukların ilgi ve merakla izleyeceği, Karınca Çocuk Tiyatrosu tarafından sahnelenecek  “Robinson ve Cuma” adlı oyun 22 Kasım Perşembe günü saat 10.30 ile 13.30’da iki kez,  Filistinli üç kardeşin, Filistin topraklarındaki yaşam mücadelesini konu eden İntifada adlı oyun ise aynı gün saat 20.00’de Ankara Ekin Tiyatrosu tarafından sahnelenecek.
 
Hem küçükler hem de yetişkinler için iki güzel oyunu Aliağasanatseverlerle buluşturacaklarını belirten Aliağa Belediye Başkanı Turgut Oğuz her iki oyunun da Tüpraş Halk Eğitim Merkezi’nde sahneleneceğini belirterek tüm tiyatro severleri oyunlara davet etti.  Başkan Oğuz, “ Belediyemizin kültür sanat etkinlikleri çerçevesinde çocukların büyük bir keyifle, büyüklerin ilgiyle izleyeceğini düşündüğümüz iki güzel oyunu tiyatro severlerle buluşturuyoruz. Her iki oyunu da tüm tiyatro severleri bekliyoruz.” dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2012, 14:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER