banner51

'Sondan Sonra'

20 Aralık 2014 tarihinde Duru Tiyatro'da seyircisiyle buluşacak olan 'Sondan Sonra'da Bir erkeğin gücünü kullanıp bir kadını elde etme mücadelesi anlatılıyor.

'Sondan Sonra'
Sığınakta iki insan: Mark (Emre Kınay) ile Louise (Ahu Türkpençe). Korkunç nükleer saldırıda , binalar çökmüş, herkes ölmüş, her yanı radyoaktif toz bulutu kaplamıştır. Mark bu saldırıdan Louise'i binbir güçlükle sığınağa taşır. Mark'ın sığınağında yiyecek, ranza, radyo gibi kısıtlı imkanları vardır. 
 
Mark'ın konuşmalarından Louise'e aşık olduğu ve onu delice kıskandığı da anlaşılır. Ayrıca genç adam Louise'i irkilten şeyler söyler: "Bu saldırıyı yapanlar mutlaka sakallıdırlar... Güçlü ve iyi toplumlar dünyadaki zayıf toplumları onların iyiliği için kontrol etmelidir... Biz gücümüzü yeterince iyi kullanmadık. Teröristlere daha katı davranmak şart."
 
Mark'tan korkan ama onunla birlikte bu sığınakta hayatta kalma mücadelesi veren Louise zor günler yaşar. Acaba dışarısı ne durumdadır? Gerçekten herşey Mark'ın anlattığı gibi midir dışarıda? Oradan kurtulabilecek midir?
Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2014, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER