banner51

'Son Nokta Sen'

Erik Bertrand Larssen'ın kaleme aldığı ve Nazlı Özgür'ün çevirmenliğini üstlendiği 'Son Nokta Sen' raflarda yerini aldı.

'Son Nokta Sen'
Başarmak, bu dünyadaki en önemlişey mi? Eğer öyleyse, bazılarımızı başarılı, bazılarımızı başarısız kılan şeynedir? Yetenek mi? Deneyim mi? Şansmı?
 
Peki, Bertrand Larssen'in birlikte çalıştığı insanların alanında en başarılı insanlar olması bir tesadüfmü? 
 
Asla değil.
 
Bir zihinsel eğitmen olan Bertrand Larssen, bize tüm bu soruların cevabını veriyor. Larssen'in kitapları, birçok ülkede haftalarca liste başı olmuş, okurlarını derinden etkilemiş, uygulamaları hakkında televizyonlarda "Bertrand Metodu" isimli on bölümlük bir belgesel yayınlanmıştır.
 
Larssen, Son Nokta Sen kitabında, birlikte çalıştığı ünlü isimlerin iş v egünlük yaşantısının asıl daha iyi hale getirdiğini detayları ve tanıklarıyla anlatıyor. Hayatın basit olmadığını söylüyor; zor ve karmaşık yapısını anlamaya sevk ediyor. 
 
Son Nokta Sen, bir kitaptan çok daha fazlası. Bir meydan okuma, bir başkaldırma ve bütün hayatı yeniden yapılandırma çabası!
 
Larssen'in gündelik ve iş hayatınızı nasıl birden değiştirdiğine inanamayacak, onun hızına ve enerjisine kapılacaksınız!
 
 
Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2014, 09:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER