Serüvenci Okuyucuları Bekliyor

Gerilim, heyecan ve umut arasında gidip gelen soluk kesici bir maceraya atılmaya hazır mısınız? Eserlerinde arı, duru bir Türkçe kullanmaya özen gösteren Zeliha Akçagüner çocuklara fantastik bir maceranın kapılarını aralıyor!

Serüvenci Okuyucuları Bekliyor
Birbiriyle sürekli yarış hâlinde olan Korcan’la Çiğdem hayallerini süsleyen fantastik bir macera yaşama isteklerini babaanneleri sayesinde gerçekleştireceklerini hiç tahmin edemezlerdi...
Sanal yolculuklar, akıl okuyan bir babaanne ve gizemlerle dolu kayıp bir ada...
 
TRT ve Kültür Bakanlığından senaryo ödülleri ve “Ömer Seyfettin Öykü Ödülü” gibi pek çok ödülün sahibi Zeliha Akçagüner, Kayıp Ada ile çocuklara derin duygularla örülü arkadaşlık ilişkisinin önemini aktarırken aile büyüklerinin hayatımızdaki rolüne de vurgu yapıyor. 
 
Kayıp Ada, Altın Kitaplar etiketiyle kitapçılarda
 
Sanal yolculuklar, akıl okuyan bir babaanne ve gizemlerle dolu kayıp bir ada... Ve derin duygularla filizlenen arkadaşlıklar...
Gerilim, heyecan ve umut arasında gidip gelen soluk kesici bir maceraya atılmaya hazır mısınız?
 
Yazar Hakkında
 
Emekli resim-iş öğretmeni olan Akçagüner, yirmi beş yılı aşkın süredir edebiyat yaşamının içindedir. Masaldan gençlik romanına, öy-küden radyo oyununa kadar açılan geniş bir yelpazede yapıtlar üretmektedir. Değişik yayınevlerinden çıkmış otuzun üstünde kitabı vardır. Yazarın yapıtları değişik kurum ve kuruluşlardan birçok ödül almıştır.
 
Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2013, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER