Sardunya kokulu mısralar Karşıyaka'da yankılandı

İzmir, şiir dolu bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Karşıyaka'da gerçekleşen Sardunya Zamanında Şiir Nereye Biz oraya adlı etkinlik büyük beğeni topladı.

Sardunya kokulu mısralar Karşıyaka'da yankılandı

Ben TV - Türk edebiyatına Necati Cumalı, Attila İlhan ve nice önemli değer kazandıran İzmir'de sanat dolu günler hız kesmiyor. Son olarak Karşıyaka'da "Sardunya zamanında şiir nereye, biz oraya" isimli etkinlikte 16 şair ve yazar, İzmirlilerle buluştu.

Karşıyaka'da bulunan Çarşı Kültür Merkezi'nde, Ben TV'de yaptığı programlar ve köşe yazılarıyla sanatseverlerle buluşan Gamze Gürel'in sunduğu programda en güzel şiirler, sanatseverlerle buluşturulurken, gerçekleştirilen program izleyenlerden tam not aldı.

ETKİNLİĞE KİMLER KATILDI?

Gamze Gürel'in sunduğu programda Ahmet Kurt, Burhan Karacan, Evren Özdamarlar, Buket Işıkdoğan, Saadet Aydınlıoğlu, Ahmet Dinç, Serpil Erdelikanlı, Yaşar Özmen, Elif Çırak, Sümru Yılmaz, Benay Çalışkan, Aydın Kılıçarslan, Sezgin Bademli, Zeynel Yaşar ve Deniz Polat yer aldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydın Kılıçarslan
Aydın Kılıçarslan - 3 hafta Önce

Böyle güzel bir etkinlikte yer almam, onur verici. Sevgili Sn. Ahmet kurt Beyin Şahsında bütün arkadaşlarımı.." Aşka tutsak " şiirime ses olan Sn. Nezihe Inan, kardeşime ve " Kanal ben " yapım ve yönetimine, teşekkür etmeyi, bir borç bilir, şükranlarımı sunarım...

Sümru YILMAZ
Sümru YILMAZ - 3 hafta Önce

Daha geniş kitlelere hitap etmek, şiirin yazım alanındaki yerini anlatmak, kitleler ile şiir dünyasında buluşmak muhteşem bir aktivite olur. Sadece İzmir değil Türkiye ' nin bizleri tanımasını isterim. Sevgi ve ışık ile kalın.

Aydın Kılıçarslan
Aydın Kılıçarslan - 3 hafta Önce

Bu muhteşem kare'nin içinde bulunmak
İnanılmaz, bir mutluluktu ! Onur duydum
Arkadaşlarıma şans ! Kanal " ben " e ise
Başarılar dilerim ! " ONUR TABLOMOUZ.

banner47