"Şahsiyet"in uyarlaması o ülkede de çekilecek!

Oyuncu Haluk Bilginer, puhutv'de yayınlanan 'Şahsiyet' dizisindeki ‘Agah Beyoğlu’ rolüyle Uluslararası Emmy Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olmuştu

"Şahsiyet"in uyarlaması o ülkede de çekilecek!

Fenomen dizinin Meksika uyarlaması için hazırlıklar tamamlandı. Meksika ve Türkiye arasındaki ilk ortak yapım olacak projenin çekimlerine Şubat ayında başlanacak. Ay Yapım ve Viacom International ortak yapımcılığında çekilecek Şahsiyet dizisinin uyarlaması için geçtiğimiz günlerde düğmeye basıldı.

FARKLI ŞEHİRLERDE ÇEKİLECEK
Meksika’nın farklı şehirlerinde çekilecek ve El Asesino Del Olvido (Before I Forget) adını taşıyacak dizinin başrollerinde ülkenin sevilen oyuncuları Damian Alcazar ve Paulina Gaitan yer alacak. İlk bölümleri Uluslararası Emmy ödülü sahibi, ülkemizde de El Chapo dizisiyle bilinen Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras tarafından çekilecek dizi Alzheimer teşhisi konan Pascual’ın geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena ile yollarının kesişmesini anlatacak. Damian Alcazar son olarak Mosh filminde Jose La Iguana karakterine hayat vermişti.

Meksika’nın dünya televizyonlarında başarılı yapımlarda yer almış çok sevilen ödüllü oyuncusu Damian Alcazar, Türkiye’de A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian, The Dandy, ve Narcos gibi çok sevilen projelerdeki başarılı oyunculuğuyla tanınıyor.

Kariyerine 12 yaşındayken başlayan ve Cappadocia, The Good Girls gibi pek çok uluslararası yapımda rol alan genç ve başarılı oyuncu Paulina Gaitan ise ülkemizde en çok Narcos dizisinde canlandırdığı Tata Escobar karakteriyle hafızalarda yer etmiş bir isim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER