'Ruhumun Aynası'

Zehra Çelenk'ın kaleme aldığı 'Ruhumun Aynası' raflarda yerini aldı.

'Ruhumun Aynası'
Aile, içine doğduğun değil, seçerek kurduğun; ev, aileni bulduğun yerdir. Hayatsa, hayatta olmazlardan ibaret...
 
Otuzlu yaşların en belirgin özelliği buydu işte. Hayatınızı değiştirecek gücü bulabileceğiniz kadar genç; ilk fırsatta alışılmış olanın konforuna dönmek isteyeceğiniz kadar geç…
 
Kâğıt üstünde mükemmel bir hayata sahip, güzel, başarılı psikiyatrist Elçin, 35. doğum gününde başına gelen bir dizi olayla, hayatını "sil baştan" kurmasını gerektirecek bir noktaya gelir. İstanbulun en güzel semtlerinden birindeki muayenehanesinde varlıklı ve ayrıcalıklı insanların sorunlarıyla ilgilenen Elçin, yaşadığı ruhsal patlamanın etkisiyle hayatının rotasını tümden değiştirir. Güçlü, dayanıklı, neşeli, hayat okulundan mezun asistanı Gülparenin yaşadığı Beykozda yeni bir muayenehane açmaya karar verir. Mahalleliyle Elçin birbirine o kadar zıttır ki, bu cesur karar, her adımıyla zor ama renkli bir maceraya dönüşür. Bu yeni dünyada Elçin ve Gülpareyi bekleyen, daha önce tatmadıkları türden aşklarsa sürprizlerin en büyüğüdür!
 
"Aşkın ve dostluğun gücü, hayatın tüm planları altüst eden sürprizleri üzerine şaşırtıcı ve güçlü bir roman. Unutulmaz karakterleriyle derin, kahkahalar attıracak kadar komik, kıpır kıpır, içinize işleyecek kadar sıcak ve duygusal. Bu iki kadının hikâyesine âşık olacaksınız!" 
 
Ekip Artemis
 
Ruhumun aynası macerası televizyonda başlamıştı. Ve evet, bundan böyle romanda sürecek. 
Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2015, 08:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER