Mortal Kombat filmine yeni oyuncular eklendi !

Jessica McNamee , Josh Lawson ve Levis Tan yeni Mortal Kombat filminin ekibine katıldılar.

Mortal Kombat filmine yeni oyuncular eklendi !

Mortal Kombat filmi yapım aşamasında ve ekibe 3 yeni oyuncu eklendi. The Hollywood Reporter ‘ın haberine göre The Meg filminden tanıdığımız Jessica McNamee , Sonya Blade rolünü üstlenecek. House of Lies dizisinde rol alan Josh Lawson ise Kano rolünde oynayacak ve son olarak Deadpool ‘un ikinci filminde Shatterstar olarak tanıdığımız aktör Levis Tan de ekibe katıldı ama hangi karakteri oynayacak henüz bilmiyoruz.

Lewis Tan aynı zamanda Iron Fist dizisinde Zhou Cheng rolünü almıştı. Ayrıca kendisi Mortal Kombat X : Generations ‘ta Kung Jin ‘i canlandırmıştı.Yeni oyuncular yavaş yavaş ekibe katılırken önceden katılan oyuncuları da hatırlayalım. Ludi Lin , Liu Kang rolünde oynayacak. Mehcad Brooks , Jax Briggs olarak karşımıza çıkacak. Sisi Stringer ise Mileena ‘yı canlandıracak.Daha onaylanmış olmasa da Thor: Ragnarok filminden bildiğimiz Tadanabou Asano ise Raiden rolünü oynayacağına yönelik söylentiler var.

Mortal Kombat ‘ın ilk filmi 1995 yılında yayımlanmıştı ve 120 milyon dolar gelir elde etmişti. 1997 yılında yayımlanan devam filmi ise hayranlarını tam bir hayal kırıklığına uğratmıştı ve sadece 51 milyon dolar gelir elde etmişti.Mortal Kombat’ın yeni oyunu ise şu anlık 2019 yılı için en çok satan video oyunu oldu.

.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2019, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER