Mickey'nin Müzik Festivali

Tüm dünyada ve Türkiye’de izlenme rekorları kıran, Turkcell’in İletişim ve Teknoloji sponsoru olduğu “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” Konak Belediyesi’nin de desteğiyle Türkiye turnesi kapsamında 25 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında İzmir’de sahnelenecek.

Mickey'nin Müzik Festivali

Gösterimde olduğu tüm illerde kapalı gişe oynayan Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali’nde sevilen kahramanlar Mickey Mouse ve arkadaşları, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin yıldızlarıyla beraber renkli bir eğlence sunuyor. Gösteri ayrıca dünyada bir ilke imza atıyor ve ünlü sanatçı Kenan Doğulu’nun sevilen şarkısı “Çakkıdı”yla çocukları dans ettiriyor.  

Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney yıldızının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” içerdiği olumlu mesajlar, interaktif aktiviteler, müzik ve hikayeler ile yardımlaşma, paylaşma duygularını aktarırken özellikle 3-10 yaş arasındaki çocukların  psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.
 
Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak bu muhteşem gösteri 25-30 Ocak tarihlerinde İzfaş Atlas Hall’da, 01-03 Şubat tarihleri arasında da Mavişehir Karşıyaka Arena'da sahnelenecek.
Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2013, 17:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER