Mickey ve Arkadaşları İzmir'e Geliyor

Tüm dünyada ve Türkiye’de izlenme rekorları kıran, Turkcell’in İletişim ve Teknoloji sponsoru olduğu “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” İstanbul Çocuk Tiyatrosu (ICT) işbirliğiyle yerelleştirilerek Türk kadrosuyla 23 Ocak'ta İzmir'e geliyor.

Mickey ve Arkadaşları İzmir'e Geliyor

 

Bu keyifli müzikal gösteride Mickey Mouse ve arkadaşları, “Küçük Deniz Kızı”, “Aladdin” ve Disney/Pixar’dan “Oyuncak Hikayesi”nin yıldızlarıyla beraber renkli bir eğlence sunuyor. Koreografisi Madonna’nın koreografı tarafından yapılan “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali”nde, Beyonce, Black Eyed Peas, Baha Men gibi yabancı sanatçıların yanısıra; dünyada ilk defa Türkiye’den çok sevilen bir parça olan Sezen Aksu’nun bestelediği Kenan Doğulu’nun yorumladığı “Çakkıdı” parçası da yer alıyor.
 
Mickey, Minnie, Donald ile Goofy, Ariel, Sebastian ile Ursula, Yasmin, Aladdin'le Cin, Woody, Buzz ve Jessie’nin de aralarında bulunduğu 25’ten fazla Disney yıldızının yer aldığı “Disney Live! Mickey’nin Müzik Festivali” içerdiği olumlu mesajlar, interaktif aktiviteler, müzik ve hikayeler ile yardımlaşma, paylaşma duygularını aktarırken özellikle 3-10 yaş arasındaki çocukların psikososyal gelişimine de yardımcı oluyor.
 
Popüler parçalar ve en sevilen Disney filmlerinden bölümler ile doyasıya dans, müzik ve eğlence yaşatacak bu muhteşem gösteri 23-27 Ocak tarihlerinde İzfaş Atlas Pavyonu'nda, 30 Ocak-4 Şubat tarihleri arasında da Mavişehir Karşıyaka Arena'da sahnelenecek.
Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2012, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER