'Marilyn de Marilyn'

Marilyn de Marilyn bu akşam ve 18 Ocak Saat: 20:30'da Emek Sahnesi'nde tiyatroseverlerle buluşuyor.

'Marilyn de Marilyn'

Hepimiz Aynı İkiyüzlülüğün Bir Parçasıyız...Oyun, henüz kariyerinin başlarında, genç bir Türk yazar olan Hasan ın New York şehrinde ki kariyer mücadelesini anlatmaktadır. Bu şehirde, şansını denemek için gelen genç aktris Derin ile tanışmasıyla başlayan birbirinden komik olaylar dizisi , seyirciyi hayatın tam ortasına sürüklüyor.

1950 ve 1960 lı yıllarda, Amerikan sinemasında eşi görülmemiş popüler bir ilgi nesnesi haline gelen, Marilyn Monroe nun çarpıcı gerçekleri ile var olduğu oyun, gerçek bir yıldızın hayatından izler taşıyor. Geçmişten bu güne, bu ışıltılı dünyanın ortak paydada birleşen zorluklarının ve adaletsizliğinin altında ezilen bu genç Yazarın Marilyn e benzeyen genç bir aktris’in hayatını anlattığı bir tiyatro oyunu projesini hayata geçirmeye çalışma sürecinde, mesleki prensiplerinden ve kişiliğinden ödün verdiğini fark eder etmez, her ne pahasına olursa olsun, Haklı bir zafer kazanmak kuralını hayatının tek kuralı haline getiriyor.

Yalnızlık, inanmak, Başarı, Başarısızlık, Cesaret, Aşk, Hüzün ve komedinin iç içe olduğu oyun sadece biraz düşünmemizi sağlayacak…

Oynayanlar: Hazar Tuna, Özlem Altaş

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2014, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER