'Lomografik Dokunuşlar'

Lomography Türkiye işbirliği ile düzenlenen “Lomografik Dokunuşlar” fotoğraf sergisi 10 Kasım tarihine kadar İstanbul Fotograf Galerisi'nde sanatseverlerle buluşuyor. Gerçekleşecek karma serginin küratörlüğünü, fotoğraf sanatçısı Timurtaş Onan yapıyor.

'Lomografik Dokunuşlar'
Sergide; Atilla Ahmediye, Seda Akay, Melih Cengiz, Dinçer Dökümcü, Yusuf Dündar, Cihangir Eker, Merve Engin, Sinem Erman, Fehmican Gözüm, Ceren Gürkan, Nural İdrisoğlu, Ayşe İlokur, Özde Karadağ, Emre Keskin, Gizem Kızmaz, Buse Kök, Coşkun Meray, Yağız Berk Okan, Can Ortak, Serra Özsoy, Burak Özüer, Melike Saba Akım, Şeyma Emine Tamer ve Can Tanrıseven’nin eserleri yer alıyor. 
 
Lomography, birçok kuralın reddedildiği, beklenmedik sürprizler ile anlatımın zenginleştiği, farklı bir bakış açısı ile fotoğrafçıların kendilerini özgürce ifade ettiği yeni bir tat. Aynı zamanda dijital teknolojisinin getirdiği kolaylıklardan uzak, ciddi bir uğraş gerektiren analog fotoğrafçılıkta deneysel bir tarz. Teması kentte yaşam olan sergide, bu akımın tüm yaratıcılığı ve tutkusu ile üretilmiş, hayatın yaratıcı anlarını coşkulu, samimi ve dinamik ifade eden eserler görüyoruz.
Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2015, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER