La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor?

4. Sezonu ile hayal kırıklığına uğratan La Casa De Papel, şimdi 5. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu ile gündemde yer alıyor. Peki La Casa De Papel 5. sezon başlama tarihi açıklandı mı?

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor?

Uzun süreli bekleyişin ardından 4. sezon ya da kısımıyla nisan ayında izleyicisinin karşısına çıkan La Casa De Papel, şimdi 5. sezon ne zaman yayınlanacak sorusu ile gündemde yer alıyor. Profesör ve ekibinin gerçekleştirmek için adım attığı Darphane soygunu, beklenmedik noktalara doğru sürüklenmeye başlamıştır. Peki, profesör ve ekibi La Casa De Papel 5. sezon içerisinde soygunu lehlerine çevirebilecek midir? 


La Casa De Papel 5. kısım ne zaman yayımlanacak?

La Casa De Papel son sezonu nisan ayının ilk haftası erişime açıldı. 8 bölümü bir çırpıda izleyen seyirciler bu kez 5. Sezonun ne zaman yayınlanacağını merak etmeye başladı. La Casa De Papel’in 5. Sezonu hakkında Netflix’ten herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak dizinin yaratıcısı Alex Pina’nın yaptığı açıklamaya göre ise sezonun iyi gitmesi durumunda sonraki sezonun çekimlerine başlanacak.

Çekimlerin devam edilmesi kararının alınması halinde, dizinin 2021 yılının sonları ve 2022 yılının ilk aylarına kadar izleyiciyle buluşmayacağı söylenebilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER