La Casa De Papel 5. sezon başlıyor mu?

La Casa De Papel hayranları Twitter'da dizinin adı gündem olunca, La Casa De Papel başlıyor mu merak etmeye başladı

La Casa De Papel 5. sezon başlıyor mu?

La Casa De Papel tekrar Twitter gündemine oturunca dizinin takipçileri La Casa De Papel başlıyor mu merak etmeye başladı. Twitter kullanan kullanıcıların aynı anda ve çoğunlukla paylaşım yaptığı La Casa De Papel dizisi ile ilgili yönetmeninden ya da dizi ekibinden gelen herhangi bir bilgi bulunmuyor. Dizinin isminin ##LaCasaDePapel hashtagi ile gündem olmasının nedeni sadece takipçilerinin diziyi özlemesinden kaynaklanıyor.

LA CASA DE PAPEL BAŞLIYOR MU?
La Casa De Papel başlıyor mu merak edenler için dizi en son 5. sezon biteceğine dair bir fragman yayınlamış ve takipçileri arasında biteceği konuşulmuştu. La Casa De Papel'in en son yayınlanan 4. sezonu takipçileri tarafından hayal kırıklığı yaratmış, birçok kişi sosyal medyadan bu bölümü beğenmediğini yazmıştı. Profesör ve ekibini gerçekleştirmek için adım attıkları Darphane soygunu, beklenmedik noktalara doğru sürüklemişti. Profesör ve ekibi La Casa De Papel 5. sezon içerisinde soygunu lehlerine çevirebilecek mi? La Casa De Papel dizisinin takipçileri bu soruya cevap ararken, Netflix'ten dikkat çeken bir paylaşım geldi. Peki La Casa De Papel bitecek mi, 5. sezon final mi yapacak?

LA CASA DE PAPEL BİTECEK Mİ? LA CASA DE PAPEL 5. SEZON FİNAL Mİ YAPACAK?
Koronavirüsle geçirdiğimiz geçtiğimiz nisan ayında 4. sezon bölümleri paylaşılan La Casa De Papel dizisinin 5. sezonuna dair ip uçları gelmeye başladı. Hayranları La Casa De Papel'in 5. sezonunu merakla beklerken ve Netflix'in kapanacağı konuşulurken, bir an da Netflix Twitter hesabından heyecanlandıran bir paylaşım geldi. Netflix Türkiye, resmi Twitter hesabından fotoğraflı “Kısım 5: Soygun sona eriyor” paylaşımında bulundu. Bu paylaşımının ardından La Casa De Papel hayranları La Casa De Papel 5. sezon final mi yapacak, La Casa De Papel bitecek mi sorularına cevap aramaya başladı. Bu paylaşım sonrasında La Casa De Papel’in biteceği hakkında binlerce yorum yapıldı. Son olarak nisan ayında 8 bölümden oluşan 4. bölüm yayınlanmıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER