Krallığı Devam Ediyor

Türk komedi filmi Düğün Dernek, benzerlerini ardında bırakarak en çok izlenenler listesinin tepesinde kalmaya devam ediyor.

Krallığı Devam Ediyor
İşler Güçler ekibinin yeni filmi Düğün Dernek rekor kırmaya devam ediyor. 10 – 12 Ocak tarihleri arasında en çok izlenen on film arasında zirvedeki isim de yine Düğün Dernek oldu. Altıncı haftasındaki film iki günlük süreçte 276 bin 629 kişi tarafından izlendi. İkinciliği ise ikinci haftasındaki Patron Mutlu Son İstiyor filmi ve üçüncülüğü ise ilk haftasına başlayan bir başka Türk komedi filmi Sağ Salim 2: Sil Baştan ele geçirdi. Dördüncü sırada Keanu Reeves'in son filmi 47 Ronin ve beşinci sırada ise Paranormal Activity: İşaretliler (Paranormal Activity: The Marked Ones) yer aldı.
 
Beşinci haftasındaki Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları (The Hobbit : The Desolation of Smaug) filmi 31 bin 228 kişi ile altıncı olurken, yedinci sırada ilk haftasındaki Yunus Emre Aşkın Sesi sesi yer aldı. Sekizinciliği aksiyon gerilim filmi Kaçış Planı (Escape Plan) ve dokuzunculuğu ise Walter Mitty’nin Gizli Yaşamı (The Secret Life of Walter Mitty) filmi kaptı. Son sırada ise sosyal sorumluluk projesi olarak vizyona giren başarılı dram filmi Halam Geldi bulunuyor.
Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2014, 14:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER