Kitvak'tan Cass Tereyağ kitap tanıtımına davet

Cass Tereyağ adıyla, Kadriye Uysal tarafından kaleme alınan ve satışlarından elde edilecek geliri Kitvak’a bağışlanacak olan             yemek kitabının tanıtımı, 12 Nisan 2018 Perşembe, saat 14.00’dan itibaren Point Bornova Godiva’da yapılacak

Kitvak'tan Cass Tereyağ kitap tanıtımına davet

Kitvak Mütevelli Heyet Üyesi de olan hayırsever Kadriye Uysal tarafından kaleme alınan Cass Tereyağ, farklı damat tatları ve yemek kültürlerine hitap eden özgün bir kitap olarak dikkat çekiyor. Uysal, gençlerin üretkenliğinden ilham alarak otuş beş yıllık birikimini öncelikle kızı, oğlu, arkadaşlarının çocukları ve tüm gençlere aktarmak istediğini ifade ederken “Anneannemden anneme, annemden bana geçen el lezzetini, Türk mutfağının tadını, farklı mutfaklara duyduğum merakı ve yemek yapmanın bana vermiş olduğu hazzı paylaşmak için bu kitabı yazdım” şeklinde konuştu. 

Kitvak Yönetim Kurulu Başkanı YMM Ramazan Soncul Cass Tereyağ kitabının yazarı Kitvak Mütevelli Heyet Üyesi Hayırsever Kadriye Uysal’a teşekkür ederken “yemek aileyi, insanları birleştirir. İçinde lezzet vardır, buluşma vardır, paylaşma vardır, sevgi vardır. Herkes bir aradadır. Aynı Kitvak gibi. Değerli kardeşimiz Kadriye Uysal, kitabının gelirini Kitvak’a bağışlamak istediğini söylediğinde heyecanlandık. O ailesinin sevgisini taşıyan güzelim lezzetleri okurlarına sunarken, aynı zamanda ihtiyaç sahibi insanlara da büyük destek olacak” diyerek 12 Nisan 2018 Perşembe günü, saat 14.00’da Point Bornova Godiva’da düzenlenecek tanıtım etkinliğine tüm basın mensuplarını davet etti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER