Kathleen Turner Antalya'ya Geliyor

Dünyaca ünlü ABD’li aktrist Kathleen Turner, 52. Uluslararası Antalya Film Festivali’ne geliyor. Turner, başrollerini Michael Douglas ve Danny DeVito ile paylaştığı, 1989 yapımı ’Güllerin Savaşı’ filminin özel gösterimine de katılacak.

Kathleen Turner Antalya'ya Geliyor
52. Uluslararası Antalya Film Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da sinemanın usta isimlerine ev sahipliği yapıyor. 1980 ve 90’ların en önemli yıldızlarından Kathleen Turner, Antalya’ya geliyor. Beyazperdedeki ustalığını tiyatro sahnesine de taşıyan sanatçı, yıllardır oynadığı birbirinden farklı rollerle Hollywood ikonu olmayı sürdürüyor.
 
Gerek ülkesinde, gerek uluslararası arenada geniş kitleler Turner’ı özellikle Michael Douglas’la birlikte oynadıkları, oyuncuya ilk Altın Küre’sini kazandıran ’Amazon’da Fırtına/ Romancing the Stone’, ’Nil’in İncisi/ Jewel of the Nile’ ve ’Güllerin Savaşı/ War of the Roses’ adlı filmlerle hatırlıyor. ’Güllerin Savaşı’, bu kez festival kapsamında Antalya’da sinemaseverlerin karşısında olurken, izleyiciler Turner’la yan yana, aynı salonda nostaljik bir yolculuğa çıkmanın keyfini yaşayacak.
 
Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında ülkemize ilk kez gelen sanatçı, ’Güllerin Savaşı’ gösteriminin yanı sıra söyleşilere katılacak ve özel bir workshop da gerçekleştirilecek.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2015, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER