Jack Sparrow'un Yeni Dostu

"Karayip Korsanları" serisinin sevilen karakteri Kaptan Jack Sparrow'u canlandıran Johnny Depp bebek bir yarasayla arkadaş oldu.

Jack Sparrow'un Yeni Dostu
Fantastik sinemanın sevilen serilerinden "Karayip Korsanları / Pirates of Carabbean"da maceraları anlatılan Kaptan Jack Sparrow'u canlandıran deneyimli oyuncu Johnny Depp, soyları tehlike altında olan yarasalara dikkat çekmek için yeni bir arkadaş edindi.
 
Serinin 5. filminin çekimleri için bulunduğu Avustralya'da Yarasa Kliniği ve Yaban Hayat Travma Merkezi'ni ziyaret eden oyuncu, Jack Sparrow kostümüyle gittiği klinikti yetim kalmış bebek bir yarasayla oldukça ilgilendi. Yavru yarasanın bakım masraflarını üstlenen Depp, yarasının ismini Jackie koydu. Depp'in yarasayı biberonla beslerken bir videosunu paylaşan klinik, "Johnny Depp'in gösterdiği dürüst ilgi ve yarasalara dikkat çekebilmemiz için bize yardım etmesi harikaydı" diye belirtti.
 
Serinin son filmi "Karayip Korsanları 5: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz / Pirates of Carabbean: Dead Men Tell No Tales" 7 Temmuz 2017 tarihinde vizyona girecek.
 
Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2015, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER