İzmirliler Optimum'da konser keyfi yaşayacak: İşte konser verecek isimler

İzmir Optimum yaz gecelerini renklendirecek Bahçe Konserleri’ne hazırlanıyor.

İzmirliler Optimum'da konser keyfi yaşayacak: İşte konser verecek isimler

Temmuz ayı boyunca Türkiye’nin en sevilen sanatçılarından; Jehan Barbur, Sinan Akçıl, Tuna Kiremitçi & Özge Fışkın, Sena Şener, Ağustos ayında ise; Can Gox, Zakkum, Buray ve Kalben’in sahne alacağı bahçe alanında düzenlenecek konserler İzmirlilere unutulmaz anlar yaşatacak.

İzmir Optimum AVM, yaz aylarının keyfini birbirinden özel konserler ile taçlandırıyor. Türkiye’nin en sevilen sanatçılarını her hafta sonu bahçe alanında ağırlayarak, misafirlerine unutulmaz saatler yaşatacak olan İzmir Optimum AVM’de sahne alacak isimler, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca saat 18.30’da sevenleriyle buluşacak.

7 Temmuz Cumartesi günü Jehan Barbur ile başlayacak olan İzmir Optimum AVM Bahçe Konserleri, 14 Temmuz Cumartesi günü gençlerin sevgilisi Sinan Akçıl ile devam edecek. 21 Temmuz Cumartesi günü Tuna Kiremitçi & Özge Fışkın İzmir Optimum AVM de müzik keyfini zirveye taşırken, 29 Temmuz Pazar akşamı Sena Şener hayranlarıyla buluşacak.

AÇIK HAVADA KONSER KEYFİ AĞUSTOS AYINDA DA DEVAM EDECEK

Ağustos ayında da Bahçe Konserleri’ne devam edecek olan İzmir Optimum AVM, 5 Ağustos Pazar akşamı sahnesinde Can Gox’u, 11 Ağustos Cumartesi akşamı ise sevilen rock grubu Zakkum’u ağırlayacak.

19 Ağustos Pazar günü son dönemin en popüler isimlerinden Buray, İzmir Optimum AVM Bahçe Konserleri’nde İzmirlilerle buluşacak. Bahçe Konserleri serisi 25 Ağustos Cumartesi akşamı Kalben’in unutulmayacak performansıyla sona erecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER