İzmir'de Tiyatro Keyfi Hız Kesmiyor

Sahne Tozu Tiyatrosu farklı oyunlar ile seyircileri buluşturmaya devam ediyor.

İzmir'de Tiyatro Keyfi Hız Kesmiyor
Sezona Pes Doğrusu ile güzel bir giriş yapan Sahne Tozu Tiyatrosu oyuncuları şimdi ise özlenen oyun İkinin Biri ile sahnede. 
 
İKİNİN BİRİ 
 
Sahne Tozu Tiyatrosu, duayen sanatçı Göksel Kortay'ın yönetmenliğinde harika komedi oyunu "İkinin Biri" ile seyircilerinin karşısına çıkıyor. Oyun Şubat ayı boyunca Cuma, Cumartesi 20.00'de, Pazar günü ise 14.00'te. 
 
 
OYUNUN KONUSU:
 
Hükümette görevli bir bakan yardımcısının eşiyle birlikte geldiği otelde, çapkınlık yapmaya kalkışmasıyla meydana gelen olaylar konu alınıyor.
 
Oyun, bakan yardımcısının, karısıyla birlikte kaldığı otelde ayrı bir odada bir sekreterle aşk kaçamağı yaparken, karısının da kendisinin özel kalem müdürüyle kendi odasında ilişkiye girmesini anlatır. Bu sırada söylenen yalanlar, oyun ilerledikçe karışıklığın dozunu giderek arttırır. Fars türündeki bu oyunu kaçırmayın. 
 
Yazar: Ray Cooney
Yönetmen: Göksel Kortay
 
 
DOLU DÜŞÜN BOŞ KONUŞ
 
Çağrı Turnalı'ın yönettiği Dolu Düşün Boş Konuş tiyatro oyunu, Şubat ayı boyunca Çarşamba günleri saat 20.00'de seyircisiyle buluşuyor.  
 
 
Actor Club oyuncularının rol aldığı oyunun konuse ise;
 
"Frank ile Donna’nın sıradan evliliğinden başlayarak Frank’in iş arkadaşı, Donna’nın annesi ve Frank’in iş çevresinden bir ticaret adamının gündelik halleri ve içlerini kemirip duran kaygıları seriliyor önümüze. Gündelik hayatın içinde savrulurken hiç susmayan iç sesin oyun boyunca sahneye serildiğini görüyoruz. Yani komik bir dille, sizi size sunan oyun, halimizden memnun olmadığımız halde içinde bulunduğumuz hayatı nasıl kabullendiğimizi bir kez daha tokat gibi yüzümüze vuruyor. 
 
Yazar: Steven Berkoff
Yönetmen: Çağrı Turnalı
 
Dolu Düşün Boş Konuş oyunu, Sahne Tozu Tiyatrosu Actor Club ekibi tarafından Sahne Tozu Tiyatrosu Fehmi İşgören Sahnesi'nde sergileniyor. 
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2017, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER