banner51

'İz Bırakanlar'a Ödül

Reklamcılar Derneği Başkanı Alper Üner: Vefalı olmadığı söylenen bir sektörde, bu gece tabiri caizse ‘söküğümüzü dikmek üzere’ birlikteyiz. Bu gece İletişimin Zirvesindekiler - İz Ödülleri’nin verileceği gece. Kristal Elma'nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, sektör liderlerini hatırlayacağız.

'İz Bırakanlar'a Ödül
Reklam, medya, pazarlama ve iletişim dünyasının tüm paydaşlarını buluşturan ve Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali”nin ilk gecesi ödüllere sahne oldu.
Kristal Elma'nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, “İletişimin Zirvesindekiler “ İZ ödülleri ile onurlandırıldı. 
Reklamcılar Deneği başkanı Alper Üner törende yaptığı konuşmada; “Sevgili konuklar, vefalı olmadığı söylenen bir sektörde, bu gece tabiri caizse ‘söküğümüzü dikmek üzere’ birlikteyiz. Bu gece İletişimin Zirvesindekiler - İZ Ödülleri’nin verileceği gece. Kristal Elma'nın 25 yıllık tarihinde iz bırakan ustaları, sektör liderlerini hatırlayacağız. Gecede ödül alacaklar arasında vefat etmiş olanlar var, onları saygıyla anacak, ödülleri aileleri ve temsilcileriyle paylaşacağız. Değerli ustalarımızı, onlara teşekkürlerimizi sunmak üzere konuk ediyoruz.” dedi.
Kristal Elma'yı başlatan bir sektör öncüsü ve tasarımcı, 40. yılını kutlayan bir Reklamcılar Derneği üyesi, yapım ve dublaj alanlarının değerli isimleri, KEK komitesi emekçileri, jüri başkanları ve sunucular olarak, 44 değerli isime İZ Ödülleri takdim edildi. 
25 Yılda Kristal Elma’ya İZ Bırakanlar Ödül Listesi;
Eli Acıman 
Ersin Salman 
Metin Deniz 
Faruk Atasoy 
İzmir Tolga 
Bülent Korman 
Atilla Aksoy 
Haluk Mesci 
Nazar Büyüm 
Ünver Oral 
Hulki Aktunç 
Nesteren Davutoğlu 
Mehmet Ural 
Faruk Kaptan 
Çetin Ziylan
Halit Kıvanç 
Okan Bayülgen 
Armağan Birkiye 
Doğan Yarıcı 
Emine Tusavul 
Metin Aroyo 
Nuri Koçak 
Oğuzhan Akay 
Özgür Sağlam 
Ahmet Kayacık 
Ali Taran 
Arsen Gürzap 
Cemal Noyan 
Cihan Baydur 
Cüneyt Türel 
Dağhan Baydur 
Emin Sırmaçekici 
Jeyan Tözüm 
Levent Tuna 
Nail Yılmaz 
Neşet Kırcalıoğlu 
Sadi Pektaş 
Ömer Ahunbay 
Süheyl Denizci 
Tilbe Saran 
Toron Karacaoğlu 
Zafer Önen 
Ümit Gülsoy
Vural Sözer 
25. Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri 26-27 Eylül’de Sahibini Bulacak
25-28 Eylül tarihleri arasında Turkcell ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek 25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali’nde gün boyunca; Facebook Global Kreatif Çözümler Direktörü Mark D’Arcy, Grey New York Başkanı ve CCO’su Tor Myhren, The Coca Cola Company Başkan Yardımcısı Jonathan Mildenhall, WeTransfer’in kurucusu Nalden, Publicis Groupe Başkanı ve CEO’su Maurice Lévy, Havas Başkanı Mercedes Erra, GroupM Başkanı Dominic Proctor ve Lowe Küresel Yaratıcılık Konseyi Başkanı Jose Miguel Sokoloff gibi ünlü isimlerin katılacağı oturumları gerçekleştirilecek.
25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali gündüz oturumlarla reklamcılıkta yaşanan değişimi masaya yatırıp, yeni yaratıcı bakış açıları için zemin hazırlarken, akşamları da ödül törenleri ile renklenecek.
Bu yıl 25. kez sahiplerini bulacak olan Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri de 
26 ve 27 Eylül akşamı sahiplerini bulacak. 
25. Kristal Elma Yaratıcılık Festivali detaylı programına; www.kristalelmafestivali.com internet sitesinden ulaşılabilir.
Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2013, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER