'Huysuz' Sahnelerde

Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu, komedinin tanıdık yüzlerini, müzikal komedi Huysuz'da buluşturdu. 'Huysuz' 14 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Hisar Okulları Kültür Merkezi'nde tiyatroseverlerle buluşuyor.

'Huysuz' Sahnelerde
Son yıllarda başarılı müzikallere imza atan Engin Alkan, televizyon ve sinemanın güzel ve yetenekli yüzü Deniz Uğur, BKM yapımlarının yanı sıra sinema filmlerinden de tanıdığımız Büşra Pekin ve Gülhan Tekin, Umut Temizaş, Esra Akbaş ve Haki Biçici aynı sahnede kahkaha garantili bir müzikal için buluştu. İBB Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen iki başarılı müzikal komedi “İstanbul Efendisi” ve “Şark Dişçisi” oyunlarının yönetmeni Engin Alkan’ın yazıp, yönettiği, aynı zamanda da oynadığı “Huysuz”; bol kahkahalı, yüksek tempolu, interaktif seyirliğiyle yıllarca dilden dile anlatılan komedilerin lezzetini yakalıyor. 
 
 
Huysuz’un müzikleri Selim Atakan’a, koreografisi Senem Oluz’a, dekor ve ışık tasarımı Cem Yılmazer’e, kostüm tasarımı ise Tomris Kuzu’ya ait. Oyunculukları kadar, müzik, dekor ve kostümleriyle de dikkat çeken Huysuz; usta oyuncuların eşliğinde size eğlence, aşk, entrika, dans ve müzikdolu rengarenk bir akşam vaadediyor.
 
 
Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2014, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER