Hülya Koçyiğit Fotoğraf Sergisi

KDM Avm Danışmanlık tarafından yönetilen Kale Outlet Center’in “Geçmişten Geleceğe İz Bırakanlar Fotoğraf Sergisi” Hülya Koçyiğit adına yapılacak.

Hülya Koçyiğit Fotoğraf Sergisi
Susuz Yaz, Gelin, Düğün, Diyet, Derman, Cemile, Tanrı Misafiri, Samanyolu gibi toplam 211 filmi ile Tamer Yiğit,Talat Polat ,Uğur Dündar ,Ayhan Işık,Kartal Tibet gibi ünlü aktörlerinde fotoğrafları yer alıyor .
 
Türk sinemasına iz bırakan Hülya Koçyiğit adına yapılacak olan sergide, sanatçının film setlerinden de birçok fotoğraf kareleri yer alacak.
 
Hülya Koçyiğit geçmişten geleceğe fotoğraf sergisinde 30 kişilik ekip ile 3 ay boyunca sanatçının fotoğraflarını aradı, buldu. Özel olarak taramaları ve baskısı yapıldı. 
 
Hülya Koçyiğit fanları Türkiye’nin hatta dünyanın her yerinden Almanya, Siirt, Hollanda, İngiltere, İzmir, İsveç, Trabzon’dan kendilerine ait olan arşiv fotoğraflarını paylaştılar. 2000 adet fotoğrafın en yeni teknoloji ile baskısı yapılan sergide Hülya Koçyiğit’in setlerden, galalara, gazete küpürlerinden, dergilere, en özel kareleriyle, yaşamın en güzel anılarına tanıklık edeceksiniz.
 
Kale Outlet Center’in 26.000 m2’lik alanın, tüm koridorları, mağaza vitrinleri, Hülya Koçyiğit fotoğrafları ile renklenecek . Hülya Koçyiğit fotoğrafları sergisinden elde edilen gelir ,Hülya Koçyiğit istediği üzerine parıntı görmeyen çocuklara destek derneği ’ne bağışlanacaktır .
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2014, 09:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER