'Gülümse Gülümset' Sonuçlandı

Nakipoğlu Eğitim Kültür Sanat Vakfı (NEKSAV) tarafından gerçekleştirilen “Gülümse Gülümset” fotoğraf yarışması sonuçlandı.

'Gülümse Gülümset' Sonuçlandı

 

Yarışma sonucunda, Halil İbrahim Ünal birinci olurken, Deniz Kalaycı ikinci, Sevde Nur Tunç üçüncü oldu. Yarışmanın Mansiyon ödülünü ise Kadir Çivici aldı. Yarışmaya gönderilen fotoğraflar arasından seçilen 35 fotoğraf, Yunus Emre Kültür Merkezi, Çetin Emeç Sanat Galerisi’nde sergilendi.
 
Düzenlenen kokteyl ile açılan sergide konuşan NEKSAV Müdürü Nurten Arık, düzenlenen yarışma süresince fotoğrafçıların zihinsel engelli öğrencilerle birlikte çalışarak eğitimlerine katkı sağladıklarını söyledi. NEKSAV'ın topluma yararlı projelere verdiği destekleri anlatan Arık, emeği geçen tüm fotoğrafçılara ve jüri üyelerine teşekkür etti. NEKSAV'ı anlatan bir tanıtım filminin gösteriminin de yapıldığı sergide dereceye girenler fotoğrafçılara ödülleri NEKSAV Başkanı Hilmi Nakipoğlu ve engelli öğrenciler tarafından verildi.Yarışmaya katkı sağlayan jüri üyelerine de plaketler sunuldu.
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2012, 17:42
YORUM EKLE

banner47