Galip 'Minyonlar'

En çok izlenen filmler arasında listenin başını bir devam animasyon filmi olan Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2) çekiyor.

Galip 'Minyonlar'
04 – 06 Ekim tarihleri arasındaki Türkiye gişe verileri dün akşam saatlerinde belli oldu ve zirveye son zamanlarda olduğu gibi bir kez daha bir animasyon yerleşti. İlk haftasındaki Çılgın Hırsız 2 (Despicable Me 2), 122 bin 238 seyirci ile listenin başına kuruldu. İlk haftasındaki aksiyon filmi Riddick listeye ikinci, Türk yapımı Vay Başıma Gelenler ise üçüncü sıradan girdi. İkinci haftasındaki Ben Affleck'li Büyük Kumar (Runner Runner) dördüncü ve ilk haftasındaki bir başka film olan Zamanda Aşk (About Time)ise 16 bin 090 seyirci ile beşinci en çok izlenen oldu.
Altıncı sırada Türk korku filmi Şeytan-ı Racim, yedinci sırada Robert De Niro'lu Malavita: Belalı Tanık (The Family) ve sekizinci sırada ise dram filmi Günce bulunuyor. Woody Allen'ın son filmi Blue Jasmine listenin dokuzunculuğunu üstlenirken, son sırada ise başarılı gerilim filmi Katliam Gecesi (You're Next) yer alıyor.
Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2013, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER