Fuerza Bruta İlk Kez Türkiye'de

Bugüne kadar 5 milyon kişinin izlediği Fuerza Bruta, 16-29 kasım tarihlerinde Volkswagen Arena’da izleyici ile buluşacak.

Fuerza Bruta İlk Kez Türkiye'de
Müziği, dansı ve akrobasiyi 70 dakikanın içine sığdıran Fuerza Bruta, New York, Buenos Aires, Londra, Mexico, Pekin, Tel Aviv ve Miami’den sonra İstanbul’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. 16-29 kasım tarihlerinde Volkswagen Arena’da olacak Fuerza Bruta, sergilendiği ülkelerde 5 binin üzerindeki performansla toplam bugüne kadar 5 milyon kişi izledi. Fuerza Bruta’nın amacı, seyirciyle zihinsel bir bütünlük kurarak ilham ve yaratıcılığın bir arada yaşandığı bir duygu bağı oluşturmak olduğu belirtildi.
 
Toplam 10 bölümden oluşan Fuerza Bruta, teknoloji ile sanatın bir araya geldiği Fuerza Bruta, izleyicilerin 360 dereceyle izleyebilecekleri bir sahne ve akıllara durgunluk veren görsel efektler ile muazzam bir illüzyon yaşatıyor. İspanyolca’da ’ağzı açık bırakacak, şaşırtıcı, heyecan verici’ anlamına gelirken Fuerza Bruta, devkadrosuyla müzik, su, dans ve akrobasi ile örülü muhteşem bir gösteri sunacak.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2016, 16:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER