banner51

Evliliği Eğlenceye Dönüştürmek

Aykut-Betül Bora'nın kaleme aldığı 'Tuzlu Kahve Çiftetelli - Gerdek' raflarda yerini aldı.

Evliliği Eğlenceye Dönüştürmek
Evlilik güzel de, "evlilik öncesi" trajikomik bir kaosa dönüşebiliyor. Tarafların birbirini yakından tanıyıp falsolarını bir kenara not ettiği bu süreç, birçok fikir ayrılığına da gebe olabiliyor. Müstakbel lerin en çok çatıştığı ve birbirlerine en çok ihtiyaç duydukları bir zaman dilimi bu aynı zamanda. 
 
Kültürel uyuşmazlıklar, bölgesel farklılıklar hatta gelinliğin etek boyu ve dekoltesi bile "kavga"lara yol açabiliyor. Ailelerin dâhil olmasıyla kimi zaman bu süreç çıkmaza girebiliyor; kimi zaman ise kolaylanıp daha keyifli bir hal alabiliyor.
 
Uzman Psikolojik Danışman Aykut Bora, Evlilik ve Aile Danışmanı Betül Bora ile birlikte, kendi nişan ve düğün deneyimlerinden ve danışanlarının yaşadığı sorunlardan yola çıkarak bu kitabı yazdı.
 
Elinizdeki kitap bu süreçte tam bir can simidi gibi! Evlilik hazırlığında olan çiftlere psikolojik danışmanlık hizmeti sunuyor… Epey bir zaman alan düğün hazırlıklarını, gelip çatan düğün gününü ve hemen akabinde yaşananları en az sorunla atlatmak ve evliliği bir eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız bu keyifli kitabı mutlaka okuyun!
 
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2015, 09:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER