'Erkek Tarafı' 22 Kasım'da Sinemalarda!

5 yıl boyunca Kemal Aydoğan yönetiminde kapalı gişe sahnelenen “Testosteron” oyunundan uyarlanan “Erkek Tarafı” 22 Kasım’da tüm Türkiye’de vizyona girmeye hazırlanıyor.

'Erkek Tarafı' 22 Kasım'da Sinemalarda!
İlksen Başarır’ın yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerinde Mert Fırat, Emre Karayel, Timur Acar, Onur Ünsal, Metin Coşkun, Tuna Kırlı ve ekibe yeni katılan Cihan Ercan yer alıyor. Polonyalı yazar Andrzej Saramonowicz tarafından kaleme alınan şaşırtıcı ve eğlenceli tiyatro oyunu Testosteron’un adaptasyonu İlksen Başarır, Mert Fırat ve Kemal Aydoğan tarafından gerçekleştirildi.
 
İptal edilen düğün sonrası bir restoranda oturan yedi adamın bazen komik, bazen hüzünlü ve çoğu zaman eğlenceli erkeklik hikayelerinin samimi bir dille anlatıldığı Erkek Tarafı, dikkat çeken oyuncu kadrosuyla şimdiden Testosteron oyununun hayranları tarafından takibe alındı. Film yedi erkeğin cinselliğe, kadına ve doğaya erkekçe bakışlarına odaklanırken bu bakışın trajikomik hallerini ortaya koyuyor. Bunu yaparken de kadınların erkeklerin dünyasındaki önemini ve erkek egemen dünyanın çarpıklıklarını gözler önüne seriyor.
 
Mars Entertainment Group ve Kutu Film ortak yapımı olan ve aynı zamanda BKM ve 1000 Volt işbirliğiyle gerçekleştirilen Erkek Tarafı müzikleriyle de çok dikkat çekiyor. Özgün müziklerini Taner Yücel ile Gevende grubundan tanıdığımız Ahmet Kenan Bilgiç ve Okan Kaya’nın beraber yaptığı filmde ayrıca Ümit Besen’in efsane şarkısı Nikah Masası da farklı bir versiyonuyla izleyicilerin karşısına çıkacak.
 
Erkek Tarafı filminin vizyon afişi de geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Tüm oyuncu kadrosunun yer aldığı afiş Emre Erdem tarafından tasarlandı. 
 
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2013, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER