Ege Perla Gençlik Festivali'nde dolu düzgün eğlence

Ege Perla Gençlik Festivali, müzik, yarışmalar, eğlenceli atölye çalışmaları ve sürpriz hediyelerle dolu dolu yaşanan bir güne ev sahipliği yaptı

Ege Perla Gençlik Festivali'nde dolu düzgün eğlence

Üniversite gruplarının performanslarını sergileme fırsatı buldukları festivalde hep bir ağızdan söylenen şarkılar ve edilen danslarla eğlence hız kesmenden devam etti.

Festivalin kapanış sahnesini ise gençlerin en sevdiği grupların başında gelen Yol Project yaptı. Geniş repertuarları, keyifli sahne performanslarıyla izleyenleri eğlendirirken kendi de eğlenen Yol Project İzmirlilere renkli bir akşam yaşattı.

Açıldığı günden bugüne gerçekleştirdiği en eğlenceli etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Ege Perla, ilk kez düzenlediği Ege Perla Gençlik Festivali ile bu kez tüm gençleri ve kendini her daim genç hissedenleri Ege Perla'da bir araya getirdi.

Birbirinden eğlenceli etkinliklerle ve yarışmalarla başlayan, gün boyu üniversite müzik gruplarının performanslarıyla devam eden ve başarılı grup Yol Project konseriyle son bulan günde gençler festivalin tadını doyasıya çıkardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER