'Çok Sesli Yaklaşımlar'

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Plastik Sanatlar Yüksek Lisans ve Sanatta Yeterlik/Doktora Programı öğrencilerinin eserlerinden oluşan Yeditepe’de Zaman V “Çok Sesli Yaklaşımlar” sergisine 31 Temmuz 2015 tarihine kadar ev sahipliği yapıyor. Bu sergi özgün olmayı amaçlayan katılımcılar için bir sıçrama tahtası niteliğindedir.

'Çok Sesli Yaklaşımlar'
Sergi, bireysel gelişmelere özgür bir alan yaratmayı hedef alarak, bireysel eğilimlerini çağdaş plastik değerlerle uyum içinde çözümlemeyi bilen katılımcıların yaratıcı eserlerini izleyici ile buluşturmaktadır. Bireysel yaklaşımların tek sesliliğine karşın farklı yaklaşımların çok sesli bütünlüğünü gösteren bu sergi aynı zamanda görsel bir bilgi paylaşımıdır. 
 
Sergide resim, heykel, enstalasyon, video art ve özgünbaskı gibi farklı disiplinler yer almaktadır. 
 
Sanatçılar:
Özgür Akkan, Aşkın Akman, Aysel Arısoy, İlsu Aslan, Aylin Ataç, Abdülkadir Avcı, Eda Aygün, Abidin Müslüm Baysal, Toprak Bek, Nesrin Bingöl, Aysun Coolen, Ayla Doğutaş Çakmak, Fatma Çakmak, Elif Çatlıoğlu, Zeynep Seda Dinçay, Leyla Emadi, Işıl Eraslan, Osman Selçuk Eroğlu, Fatma Guliyev, Reyhan Gülses, Refiye Güneş, Elvan Güngör, Filiz Hatipoğlu, Ceyda Göksal İnceoğlu, Ezgi Karadoğan, Hatice Karadoğan, Gamze Kuyumcu, Berrak Küçük, Maartiz, Nazmiye Ece Macit, İlayda Medenci, Gizem Malkoç, Mihriban Mirap, Devran Öksüz, Ebru Özgüz, Ali Özhilal, Oya Özkan, Doruk Paksoy, Nedret Pekcan, Şenay Pilatin, Mohammed Rassizadeh, Işıl Savaşer, Selman Sincar, Didem Soysal, Ümit Şahin, Devrim Kurtuluş Şendur, Beril Taşkent, Fadime Türk, Meryem Uçar, Deren Ümit, Meral Yıldız. 
Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2015, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER