'Burada Müzik Var' devam ediyor

Yolu Ada Müzik ile kesişen sanatçıların konser ve özel projelerle yer aldığı Moda Kayıkhane'de düzenlenen "Burada Müzik Var" etkinliklerinin ikinci gecesinde hafızalardan silinmeyecek anlar yaşandı.

'Burada Müzik Var' devam ediyor

Söz yazarı kimliğiyle birçok başarılı şarkıda imzası olan Burcu Tatlıses, müziğinin yanı sıra şarkı sözlerinin şiirselliği ile de önemli bir hayran kitlesi bulunan Bülent Ortaçgil, albümleri ve Türkiye'nin her yerinde verdiği sayısız konserlerle müzikseverlerin aklından hiç çıkmayacak bir yer edinen Bulutsuzluk Özlemi konserleri büyük beğeni topladı.

Burada Müzik Var etkinlikleri kapsamında 29 Eylül Cumartesi akşamı gecenin açılışını yapan Burcu Tatlıses, konserde hem ilk albüm şarkılarını söyledi hem de yakında çıkacak "Uzaklar" isimli albümünde yer alan eserlerini ilk kez sahneye taşıdı.

Gecede, Türkiye'de şehir müziğinin önemli isimlerinden Bülent Ortaçgil ise dünden bugüne ürettiği en önemli hitlerini dinleyicileriyle birlikte söyleyerek geceyi farklı bir boyuta taşıdı.

Bulutsuzluk Özlemi, dinleyicilerinin de şarkılara katılımıyla son derece dinamik bir performans sergiledi.

Farklı sanatçıların birlikte sahne alacağı ilk buluşmalar ve uzun aralardan sonra sergilenecek ilk sahne performanslarının da yer alacağı programıyla "Burada Müzik Var"heyecanı 7 Ekime kadar Moda Kayıkhane'de devam edecek.

"Burada Müzik Var" etkinlikleri için biletler biletix.com ve etkinlik günleri kapı girişlerinden temin edilebilecek.

YORUM EKLE

banner47