Bonomo'dan Azerbaycan'a 'Bayrak' Jesti

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de 57'cisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması'nda finale kalmayı başaran Can Bonomo, düzenlediği basın toplantısında Azerbaycan'a bayrak jesti yaptı.

Dün gece  yapılan ikinci yarı finalinde  Bonomo, ''Love me back'' adlı şarkısıyla finale kalmıştı. Bonomo, sahnede kendisine büyük destek veren Azerbaycan'a " bayrak" jestiyle karşılık verdi.

Bonomo, yarışma sonrası yapılan basın toplantısına elinde Azerbaycan ve Türkiye bayrakları ile çıktı. Kardeş ülkede finale kalmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Bonomo, final performansının çok daha iyi olacağından emin olduğunu söyledi. Yarışmada en önemli rakibinin kim olduğuna ilişkin soruya Bonomo,  henüz kariyerinin başında olduğunu, yarışmada çok kabiliyetli sanatçıların bulunduğunu dile getirdi.  Türkiye'nin Eurovision temsilcisi,  dolayısıyla herkesin kendisine rakip olabilecek potansiyele sahip olduğunu ifade etti.

Hatırlanacağı üzere geçen yıl Eurovision Şarkı Yarışması'nın birincisi olan Azerbaycan temsilcileri de ellerinde Türkiye  ve Azerbaycan bayrakları ile ödül törenine katılmıştı.

Eurovision Şarkı Yarışması finali, Bakü'de Hazar denizinin sahilinde bulunan Kristal Salonda Cumartesi akşamı yapılacak.  Bonomo, sahneye 18. sırada çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2012, 13:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER