'Beni Yeniden Sev'

Dillere destan olan, hep çok beğenilen oyunlarla seyircisini buluşturan Ali Poyrazoğlu yine efsane olacak bir oyunla yola devam ediyor.

'Beni Yeniden Sev'

 

İspanyol Tiyatrosunun Çehov'u olarak anılan Alphonso (Alfonso) Paso'yu, Türk seyircisi ilk kez yine Ali Poyrazoğlu‘nun başrolünü oynadığı ‘Evet! Evet! Evet!' adlı oyunuyla tanımıştı. Alphonso Paso'nun muhteşem verimliliği İspanyol tiyatro tarihinin en çalışkan yazarlarıyla yarışıyor. 
Alphonso Paso'nun ölmeden önce yazdığı 100. ve son oyunu “Beni Yeniden Sev” müthiş ince, çok eğlenceli, aşk üzerine derin bakışlarla donatılmış eşsiz bir oyun. 
 
Evliliğe, aşk olgusuna, farklı kuşakların bakışından yola çıkan Paso, insan ilişkilerini dantel gibi örüyor. Aşkın, tutkunun, sevginin, çeşitli yüzleri ve kıskançlık üzerine bir baş yapıt “Beni Yeniden Sev”. Bu oyun için Ali Poyrazoğlu çok usta ve ünlü oyunculardan bir kadroyu biraraya getirdi. “Beni Yeniden Sev”‘de Ali Poyrazoğlu ile birlikte Devlet Tiyatroları'nın en önemli oyuncularından, sinemadan ve televizyon dizilerinden de tanıdığımız Neriman Uğur, Büyük Oyuncu Bülent Kayabaş, usta oyuncu Nur Gürkan, genç kuşağın sevilen tiyatro ve televizyon oyuncularından Ümit Kantarcılar, Güneş Emir, Hakan Bulut, Nur Eraslan, Alphonso Paso'nun karaktelerine can katmak için biraraya geldi.
 
''Beni Yeniden Sev'' 27-28 Haziran 2012'de Karşıyaka açıkhava tiyatrosu'nda sanatseverlerle buluşacak.
Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2012, 10:18
YORUM EKLE

banner47