Balım Müzikali İstanbul'da

Bir Hollywood ve Broadway efsanesi olan Sugar/ Balım Müzikali 28 Şubat 2015 tarihinde İstanbul Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da yeniden canlanıyor.

Balım Müzikali İstanbul'da
Olaylar, beş parasız iki işsiz müzisyen olan saksafoncu Hayri (İlker Aksum) ve kontrbasçı Zeki (Ozan Çobanoğlu) etrafında döner. Hiç görmemeleri gereken bir olaya şahit olunca, iki kafadarın başı mafyayla derde girer. Mafyadan kaçmanın çözümünü, Fiko'nun (Murat İpek) menajerliğini yaptığı Tatlı Şükü'nün (Şebnem Sönmez) "Turkish Delights" isimli orkestrasıyla İstanbul'dan İzmir'e kaçmakta bulan ikiliyi müzik, dans ve aşkla bezenmiş bir serüven bekler. 
 
İki delikanlı hayatta kalmak için çabalarken, tamamı güzel kadınlardan oluşan bir orkestranın içine düşerler; orada karşılarına tatlı ve çekici bir kadın olan assolist Balım (Özge Borak) çıkar. Hikayenin bundan sonrası tatlı assolist Balım, Laz mafya babası (Hüseyin Soysalan), zengin iş adamı (Zeki Alasya) ve iki müzisyen Zeki ile Hayri etrafında dönen olaylardan oluşur. 
 
Başrollerini Özge Borak, İlker Aksum, Ozan Çobanoğlu ve Zeki Alasya'nın paylaştığı bu görkemli müzikalin diğer rollerinde Şebnem Sönmez, Hüseyin Soysalan ve Murat İpek yer alırken, 15 kişilik kadınlar orkestrası ile 19 kişilik dans ve vokal grubu onlara sahnede eşlik ediyor.
Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2015, 09:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER