Altınörs ve İZSİAD'dan müzik ziyafeti!

Folkart Yapı sponsorluğundaki Ödüllü Şarkılar Konseri, 22 Haziran Cuma akşamı, Fuar İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde, kulakların pasını silecek

Altınörs ve İZSİAD'dan müzik ziyafeti!

İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği (İZSİAD) Türk Sanat Müziği Kadın Korosu, bir kez daha usta bir sanatçıyla aynı sahneyi paylaşacak. Şubat ayında Zekai Tunca’yı ağırlayan koro, bu kez bir başka ustayı, Nalan Altınörs’ü, “Ödüllü Şarkılar Konseri”nde sevenleriyle buluşturacak.

"CİDDİ BİR HAZIRLIK SÜRECİ GEÇİRDİK"

İZSİAD Kadın Korosu Şefi, Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü Türk Sanat Müziği Anasanat Dalı Öğretim Görevlisi Engin Karadağ, koronun, dillerden düşmeyen şarkıları seslendireceğini; usta sanatçı Nalan Altınörs’ün de kendisiyle özdeşleşen birbirinden güzel parçaları icra edeceğini söyledi. Ciddi bir hazırlık sürecinden geçtiklerini kaydeden Karadağ, “Türk Sanat Müziği tutkunlarını konserimize bekliyoruz. Nalan Altınörs ve korumuz kulakların pasını silecek, gönül tellerini titretecek” dedi.

Folkart Yapı sponsorluğunda, 22 Haziran Cuma gecesi saat 20.30’da Kültürpark İsmet İnönü Sanat Merkezi’nde düzenlenecek konser, ücretsiz izlenebilecek.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2018, 11:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER