'Affedilmeyenler' Fotoğraf Sergisi

Dünyaca ünlü markaları objektifine yansıtan Aykut Bozan sokak ve insan temalı fotoğraf çalışmalarını ilk kişisel sergisinde sanatseverlerle buluşturuyor.

'Affedilmeyenler' Fotoğraf Sergisi
Sanatçı İstanbul’un sokaklarında yaşayan evsiz insanlara karşı salt acıma duygusunu ön plana çıkarmak yerine hayatın rutini içinde sıradanlaşarak yok olan veya giderek eksilen duyguları kareleriyle anlatmaya çalışıyor. Genç televizyoncu ve reklam oyuncusu Anıl Kurtuldu’nun proje koordinatörlüğünü üstlendiği sergide Koray Bozan asistan, Seyhan Adıgüzel ise makyöz olarak görev almakta. 
 
Sergiye tiyatro ve televizyon dünyasının önemli isimleri destek veriyor. Aralarında; Nefise Karatay, Engin Hepileri, Ragıp Savaş, Nurseli İdiz, Hakan Yılmaz, Cengiz Bozkurt, Musa Uzunlar, Haldun Boysan, Aslıhan Gürbüz, Begüm Birgören, Barış Atay, Murat Serezli, Timur Acar, Kerem Kupacı, Barış Çelikol, Çisil Oral ve Doğukan Manço’nun bulunduğu isimler sokak ve insan temalı ''Affedilmeyenler'' adlı sergi projesi kapsamında bir günlerini sokakta geçiriyor. 
 
 
 
Aykut Bozan
05 mayıs 1985 yılında İstanbul’da doğan Aykut Bozan İnternational University of Struga’da dedektiflik ve kriminoloji eğitim görüyor. Bozan, fotoğrafçılığa çok küçük yaşta babasının fotoğraf makinesini bozarak başladı. Hobi olarak tutkuyla devam ettirdiği fotoğrafçılığı zamanla meslek haline getirerek profesyonel çalışmalara imza attı. Fotoğrafçılıktaki profesyonel meslek yaşamını reklam stüdyolarında geçiren sanatçı, çeşitli dünya markalarının fotoğraflarını objektifine yansıttı ve Türkiye’deki birçok üniversitede fotoğrafçılık üzerine seminerlere imza attı.
 
''Affedilmeyenler'' başlıklı fotoğraf sergisi, 28 Aralık 2013 tarihine kadar Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde sanatseverlerle buluşuyor.
 
 
 
Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2013, 10:31
YORUM EKLE

banner47