13 Reasons Why 3. sezon ne zaman başlayacak?

Türkçe adı Ölmek İçin 13 Sebep olan 13 Reasons Why dizisinin 3. sezon fragmanı yayınladı. Netflix’in iddialı yapımları arasında yer alan dizi ilk iki sezonuyla takipçilerini ekrana kilitlemişti. Peki, 13 Reasons Why 3. sezon ne zaman başlayacak?

13 Reasons Why 3. sezon ne zaman başlayacak?

Ölmek İçin 13 Sebep dizisi 3. sezon fragmanı projenin takipçilerini heyecanlandırdı. Hannah Baker’in ölümünden sorumlu tutulan ve onun intiharında başrol oynadığını düşünülen Bryce Walker’a tüm arkadaşları savaş açmıştı.

Okulda zorbalığa maruz kaldığı gerekçesiyle psikolojik sorunlar yaşayan Hannah’ın intiharına neden olanlar sırrı 13 kasette aktarılmıştı. Mahkemede teker teker ifade veren isimler olayın asıl suçlusu olarak Bryce Walker’ı görse de mahkeme Walker’ı serbest bırakmıştı.

3. sezon fragmanında yer alan bilgilere göreyse bu kez Walker’ın ölümü gündem olacak. Bryce’ın cenaze töreninin gösterildiği dizide beklenmedik gelişmeler yaşanacak.

13 Reasons Why dizisinin 3. Sezonu ise 23 Ağustos 2019 günü Netflixplatformunda projenin takipçileriyle buluşmaya devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER