Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2017'de Burçları Neler Bekliyor?

Yayınlanma Tarihi : 01 - 01 - 2017 : 19:41
BEN HABER GAZETESİ 52.SAYI
 
 
 
Koç Burcu: 2017 yılına oldukça şanslı ve keyifli girdiğinizi söylemeliyim. 2016 yılından beri karşıt burcunuzda ilerleyen Jüpiter, sizin arkanızda adeta bir koruyucu melek. Aynı zamanda Jüpiter’in buradaki açısı, partnerlik, iş ortaklıkları, anlaşmalar açısından yılın ilk altı ayı boyunca yeni fırsatlar getirecek. Burada yapılması gereken en akıllıca şey, bu fırsatları en uygun biçimde, ölçüp tartarak değerlendirmek olacaktır. Evlenmek isteyen bekar Koçlar ise yılın ilk yarısında, aniden beklenmedik bir biçimde evlilik kararı alabilirler. Evli olan Koçlar için ise yılın geneli boyunca çocuk sahibi olabilecekleri ihtimalini düşünmeleri gerekir.
 
Genel alarak 2017 yılı sizin için aşık olma ve çocuklarınız açısından sorumluluk alma yılı diyebiliriz. Ayrıca eğer yüksek öğrenim görüyorsanız okul hayatınızda çeşitli zorlanmalar yaşayabilirsiniz. 6 Mart tarihinde sizin burcunuzda geri harekete geçecek olan Venüs, kaçırılan fırsatları size ani bir biçimde getirebilir. Hiç beklemediğiniz eski aşkların sizinle yeniden iletişime geçmek istediğine şahit olabilirsiniz. Ancak Venüs, Uranüs ile aynı burcu paylaşacağından, geri gelen aşkların, Venüs gerilemesinin bitmesiyle son bulmasına tanık olabilirsiniz. Fakat söylenmemiş sözler, konuşulması gereken geçmiş konuların konuşulması açısından gayet olumlu bir dönemdir.
 
2017 yılı içerisinde dört adet tutulma yaşayacağız ve bu tutulmalar hayatımızın farklı tarihlerinde farklı alanlarında kendini gösterecek. 11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, yeniden aşık olacağınızı, aynı zamanda ruhsal açıdan da yeni bir boyuta geçeceğinizi göstermekte.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
19 Mayıs, 5 Haziran, 10 Şubat, 7 Ağustos
 
Önemli zorlu tarihler
3 Mart, 4 Ağustos, 30 Mart
 
 
Boğa Burcu: 2017 yılı sizin için, eskilerden ve geçmiş üç yıl boyunca yaşadığınız sıkıntılardan arınma yılı olacak. Her ne kadar yılın ilk yarısında küçük sıkıntılar yaşasanız da Kasım ayından itibaren oldukça şanslı olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Jüpiter’in Kasım ayında Koç’un karşıt burcundan çıkarak Akrep burcuna geçmesiyle rahat bir nefes aldığınızı hatta yeni aşklara adım atacağınızı hissedebilirsiniz. Tabii ki Kasım ayı oldukça uzak gözükse de yılın geneli sizin açınızdan çok hareketli ve sürprizlerle dolu geçmeye aday. 6 Mart tarihinden 15 Nisan’a kadar geri harekette olacak olan Venüs, geçmişte çok sevdiğiniz ama şu anda görüşmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bu karşılaşmalar sizin açınızdan oldukça pozitif olsa da, fark etmediğiniz birtakım kırgınlıklar su yüzüne çıkabilir.
Yıl boyunca bazı sürüncemede olan davalarınız ya da birtakım miras içeren konular açısından zevksiz dönemler geçirebilirsiniz. Fakat bu dönemi bir geçiş süreci olarak kabul edip biraz daha sabır göstermeniz sizin için daha olumlu olacaktır. Her şeye rağmen 11-13 Kasım tarihlerini aklınızda tutmanızda fayda var. Bu tarihte hiç beklemediğiniz ve sizi çok mutlu edecek bir olay yaşayabilirsiniz.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, iş ve kariyer açısından sizi çeşitli değişikliklere itebilir. Ayrıca oturduğunuz ev ve aile bireyleriniz, sizi bu tarihlerde biraz zorlayabilir.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart - 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
7 Ağustos - 13 Kasım (Özellikle ayın başında doğmuş olan Boğalar için)
11 Kasım - 26 Şubat
 
Önemli zorlu tarihler
21 Ağustos, 7 Ağustos, 11 Şubat
 
 
İkizler Burcu: 2017 yılının size epey bir sosyalleşme fırsatı vereceğinden eminim. Çeşitli kokteyllerin ve partilerin aranan ismi olacağınız kesin. Jüpiter’in beşinci evinizde ve Uranüs’e olan karşıt açısından dolayı, ani beklenmedik bir şekilde çocuk sahibi olmanız gerçekten olası. Sevgili İkizler, yılın ilk yarısını iyi değerlendirmenizi öneririm. Çünkü 2017 yılının Kasım ayına kadar, karşınıza pek çok fırsatın çıkacağı bir dönem. Tabii ki her ne kadar keyifli gözükse de, Satürn’ün yedinci evinizde seyahat ettiğini unutmamalısınız ve bu yıl Satürn, Kiron, Neptün arasında pek çok kere oluşacak olan kare açısının farkında olmalısınız. Bu açılar size, yolunda gitmeyen bazı ilişkilerinizin sonlanacağını, bazı ilişkilerinizin ise epey zorlanacağını göstermekte. Bu etkileri 2015 yılından beri yaşadığınızı biliyorum ve size Aralık ayına kadar sabır talep ediyorum. Çünkü Satürn gezegeni ile uğraşıyorsanız eğer, anahtar kelimelerinizin sabır ve sorumluluk olması gereklidir. Neyse ki beşinci evinizdeki olumlu açılar, size biraz da olsun destek vermekte.
 
6 Mart-15 Nisan tarihleri arasında iş anlaşmalarınızı ve otoriteyi sorgulayacağınız bir zamanı gösteriyor olabilir. Aynı zamanda kaçırılan iş tekliflerinin önünüze tekrar gelmesi açısından iyi bir dönem olabilir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos da gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, uzun süredir çıkmak istediğiniz seyahatler, değiştirmek istediğiniz kariyeriniz açısından sizin için oldukça olumludur.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
11 Şubat, 7 Ağustos, 21 Ağustos, 24 Haziran(Aşk açısından, eğer gereken olgunlukta isek)
 
Önemli zorlu tarihler
18 Haziran, 24 Haziran, 29 Mayıs, 26 Şubat
 
 
Yengeç Burcu: 2017 yılı daha çok ailenizle vakit geçirmek isteyeceğiniz, yuva kurmak istiyorsanız bunu başarabileceğiniz bir yıl olarak gözükmekte. Oturduğunuz ev ve aile bireyleriniz açısından değişikliklerin olacağı ve belki de yeni bir ev alacağınız bir dönem. Yılın ilk yarısı sizin için sakin geçse de, Kasım ayında Jüpiter’in Akrep burcuna geçerek, beşinci evinize yerleşmesi, odak noktanızı epey değiştirerek, keyifli sürprizler yaşamanıza sebep olabilir. Plüton’un 2008 yılından beri hayatınızı zorlamasından dolayı biraz dirençsiz hissedebilirsiniz. Ancak bu aşamada yıl boyunca sağlığınıza dikkat etmeli, kilo fazlanız var ise bundan kurtulma zamanı diyebilirim. 29 Ocak tarihinde yaşanacak olan Venüs ve Plüton arasında oluşacak olan kavuşum açısı, eğer doğru şekilde kullanmayı başarabilirseniz, partnerinizin sizin üstünüze düşmesi ile büyülenebilirsiniz.
 
Özellikle 30 Mart, 2 Temmuz, 10 Temmuz tarihlerinde, tutkularınızın oldukça artacağı, partnerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bazı karşıt açılar yaşanmakta. Her ne kadar karşıt açılar çekici olsa da, burada her iki tarafın da baskıcı tutumlardan kaçınması gerekmekte.
 
6 Mart- 15 Nisan tarihlerinde, uzun süredir çıkmak istediğiniz ancak bir türlü düzenleyemediğiniz seyahatlere şimdi çıkabilirsiniz. Yüksek öğrenim gören Yengeçler için ise, daha önce başarılı olamadığınız dersleri şimdi verme vaktidir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek Aslan ve Balık tutulmaları, yurtdışı seyahatleri açısından gayet olumludur. Aynı zamanda parasal ya da eşinizin parası gündeminizde olacaktır.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
29 Ocak, 26 Şubat, 15 Ağustos
 
Önemli zorlu tarihler
30 Mart, 30 Haziran, 2 Temmuz, 18 Temmuz
 
 
Aslan Burcu: 2017 yılının ilk yarısında yeni bir araba, yılın ikinci yarısından itibaren ise yeni bir ev alabilirsiniz. Bu sene sizin kendi burcunuzda gerçekleşecek olan önemli üç tutulma, bana yılın geneli boyunca çok yoğun ve hareketli geçeceğini göstermekte. Bu yıl hayatınızda pek çok değişim yaşayabilirsiniz. Çoğu değişiklikler açısından da epey bir şanslısınız. Fakat eğer hala daha bağımlı bir psikoloji içerisindeyseniz ve değişimlere çok açık bir yapınız yok ise, o zaman yıl içerisindeki bu hareketlilik sizi biraz zorlayacak demektir.
 
Satürn’ün beşinci evinizde ilerlemesi, sizi biraz keyifsiz hissettirebilir. Hayattan keyif alamadığınızı pek çok kere belirtebilirsiniz. Cinsel olarak isteksizlik çekmeniz de olasıdır. Fakat bu duygular sizin alışık olmadığınız duygular değil. Çünkü Satürn yaklaşık olarak 2015 yılından beri beşinci evinizde ilerlemekte. Sadece bu sene Satürn’ün Neptün ile yapacağı kare açılar bu duyguları biraz daha fazla tetikleyebilir. Ne mutlu ki Satürn, yakın bir zamanda bu evi terk edecek. Sadece bu sene bu etkilerin farkında olursanız ve yerine getirilmesi gereken sorumluluklarınızı özellikle de ebeveyn iseniz, çocuklarınıza karşı olan sorumluluklarınızı zamanında teslim edebilirseniz, bu dönem sizin için biraz daha rahat geçecektir.
 
6 Mart- 15 Nisan tarihlerinde geri harekete geçecek olan Venüs, yurtdışında, uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızın sizi ziyaret etmesine aracı olabilir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, kendi kişiliğiniz ve yaşadığınız ilişki bakımından sizi biraz zorlayabilir. Kalbi boş olan Aslan burçları ise bu tarihlerde yeni birileri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabilir.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
27 Temmuz, 7 Ağustos, 17 Ağustos, 11 Eylül, 9 Ekim
 
Önemli zorlu tarihler
30 Mart, 30 Nisan, 18 Haziran, 26 Şubat
 
 
Başak Burcu: 2017 yılı sizin için biraz yorucu geçebilir. Normalden daha çok çalışmanız gerektiği ama sonunda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bir zaman olabilir. Jüpiter’in ikinci evinizde ilerlemesinden dolayı, yılın ilk yarısı içerisinde bazı küçük krizler oluşsa da, parasal anlamda oldukça şanslı olduğunuz ancak bir o kadar da harcamalarınızı arttırdığınız bir dönemdesiniz.
 
2015 yılından beri dördüncü evinizde hareket eden Satürn, yaşadığınız yeri epey ufalttı. Ayrıca aile bireyleriniz ile birtakım gerilimler yaşamanıza sebep oldu. Bu sene ise ev ve aileniz ile ilgili sorumluluklar almanız gereken bir yıl olacak. Pek çok şey hayatınızda yeni bir yön almak üzere. Bu yüzden karşınıza gelen sorumlulukları kucaklamalı ve bu dönemin geçici olduğunun farkına varmalısınız. Elbette bu dönemde temelini attığınız bebek adımlarındaki değişimler, ileriki yıllarda tohumlarını verecektir. Neyi değiştirdiğinize dikkat etmeli ve başlattığınız şeyleri ileriki yıllarda da sürdürüp sürdürmemek istediğinizi iyi planlamalısınız.
 
6 Mart- 15 Nisan tarihleri arasında geri harekette olacak olan Venüs, eski sevgilinizin sizinle tekrar iletişime geçmek istemesi ile sonuçlanabilir.
 
28-30 Eylül tarihlerinde, kalbi boş olan Başaklar ruh eşleri ile tanışabilirler. 30 Nisan ve 2 Kasım tarihlerinde birilerinin kalbini kırabilirsiniz ya da birileri sizi incitebilir. Bu dönemde yapılacak olan en sağlıklı davranış, kendi iç dünyanıza çekilip, dua, meditasyon gibi alanlara yönelmek olacaktır.      
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, ikili ilişkiler ya da ortaklarınız ile iletişiminiz konusunda bazı sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca sağlınıza bu tarihlerde önem vermeli, gerekli tedbiri almalısınız.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
30 Eylül, 13 Kasım (Özellikle Temmuz’un başında doğanlar)
25 Aralık (Eğer gereken sorumluluklar yerine getirilmiş ise)
 
Önemli zorlu tarihler
18 Haziran, 30 Nisan, 2 Kasım 
 
 
Terazi Burcu: 2017 yılının ilk yarısı oldukça şanslı ve popülerliğinizin gittikçe arttığı bir zaman aralığı olacak. Yılın ikinci yarısından itibaren ise ekonomik açıdan epey rahatlayacaksınız. Jüpiter’in burcunuzda olmasından dolayı biraz kilo almış olsanız da neşenize diyecek yok doğrusu. Ancak iletişimlerinizin çok daraldığı bu dönemde kendinizi ifade etmek biraz zorlaşacak diyebilirim. Yeni yerler görmek ve yeni insanlar ile tanışacağınız bir yıl sizi beklerken eski ilişkilerinizin yeniden canlanacağı bir dönem, 6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde sizi beklemekte. Her ne kadar Venüs, eski ilişkilerinizi tazelese de burada dikkat etmekte fayda var. Çünkü Venüs geri hareketini Uranüs’ün de bulunduğu Koç burcunda başlatacak, bu da geri gelen ilişkilerinizin bir o kadar da hızlı bitebileceğini gösteriyor.
 
Sitilinizi yenileyip eskileri çöpe atmanız gereken bir yıl. Bekar Teraziler açısından, derinden etkilenecekleri yeni aşklara adım atacakları Kasım ayı onları hiç beklemedikleri ani ve ilginç kişilere sürüklemekte.
 
Özellikle 28 Eylül ve 4 Kasım tarihlerinde hiç beklemedikleri sürprizlerle karşılaşabilirler. Aynı zamanda oturduğunuz ev ile alakalı bir takım sorunlar çıkabilir. Özellikle bu tarihlerde ailenize daha çok ihtiyaç duyduğunuz bir zaman. Bu yüzden bu tarihlerde sevdiğiniz aile bireyleriyle vakit geçirmek en güzeli. Kardeşlerinizle olan sorunlarınızı ise Temmuz ayında çözüp, daha sakin bir yaz geçirebilirsiniz.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, sağlık açısından dikkatli olmanız konusunda uyarıcıdır. Yeni sosyal çevrelere katılmak ve yeni aşklara yelken açmak bu tarihlerde olasıdır.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
27 Şubat, 7 Ağustos, 17 Ağustos, 27 Ağustos 
 
Önemli zorlu tarihler
30 Mart, 4 Ağustos, 25 Aralık
 
 
Akrep Burcu: 2017 yılı sizler için maneviyatın güçlendiği, kendinizi yaratıcı ile bütünleştirdiğinizi hissettiğiniz bir yıl olmaya aday. Yılın ilk yarısından Kasım’a kadar olan süreçte, gündeminiz daha sakin ve içsel konulara odaklanarak geçecek. Kasım ayı ile birlikte hayatınızda adeta mucizevi dediğimiz pek çok sürprizle karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda yılın sonlarına doğru hayatınızın epeyce renklendiğini ve neşenizin arttığını gözlemleyeceksiniz.
 
Satürn gezegeni ikinci evinizde hareket ederken, son iki yıldır yaşadığınız birtakım ekonomik sıkıntılar Nisan ayı boyunca sizi biraz rahatsız edebilir. Özellikle borç alırken ya da bir arkadaşınıza borç verirken daha dikkatli olmanız gerekir. Yani anlayacağınız, bu yıl har vurup harman savurma yılı değil. Bu sebeple ekonomik açıdan kendinizi güven altına almanız en doğrusu olacaktır.
 
6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde geri harekete geçecek olan Venüs gezegeni, bazı sağlık konularında ihmalde bulunduğunuz problemleri tekrar su yüzüne çıkarabilir. Fakat Nisan ayına doğru, yeniden gündeme gelen sağlık problemlerinizi aşarak gündem konunuzun eski aşklara doğru kaydığını görebilirsiniz. Eski sevgililerinize özlem duyabilirsiniz ya da eski sevgiliniz sizi özleyebilir.
 
Özellikle 27 Temmuz, 15 Eylül tarihlerinde, iş hayatınızda önemli fırsatlar elinize geçebilir. Ay düğümünün de etkisi ile önünüze gelen bu fırsatların neredeyse hepsinin kadersel olabileceğini hatırlatmakta fayda var. Bu tarihlerde yaptığınız seçimler, sizi uzun gelecekte etkileyebilir.
 
Kalbi boş olan Akrepler için 1, 7 Ocak tarihleri arasında önemli karşılaşmalar gerçekleşebilir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, iş ve kariyer açısından sizi çeşitli değişikliklere itebilir. Ayrıca oturduğunuz ev ve aile bireyleriniz, sizi bu tarihlerde biraz zorlayabilir. 
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
1,7 Ocak, 15 Eylül, 18, 26 Ekim, 13 Kasım (Özellikle Kasım’ın başında doğanlar için)
 
Önemli zorlu tarihler
11 Şubat, 7 Ağustos, 21 Ağustos
 
 
Yay Burcu: 2015 yılından beri pek çok sorumluluk aldınız, hayatınızda ani bitişler yaşadınız ve çeşitli krizler sizi epey zorladı. Ama sonunda 2017 yılına, disiplin kazanmış ve sorumluluk bilincinizi geliştirmiş bir biçimde giriyorsunuz. Yılın sonlarına doğru Satürn burcunuzdan çıkarken, son iki yılda yaşadığınız mücadelelerin ve aldığınız sorumlulukların meyvesini vermeye hazır hale geliyor. Bu yıl eğer fazla kilolarınızdan muzdarip iseniz, şimdi bunun için doğru adımları atma zamanı. Yönetici gezegeniniz Jüpiter, ilişkiler burcu olan Terazi burcunda ilerlerken, aldığınız pek çok sorumluluğun, ilişkiler ile alakalı olduğunu söylemem gerek. Belki de pek çok Yay bu sene içinde evlenebilir ya da çocuk sahibi olabilir.
 
Yılın ilk yarısında, yurtdışında yaşayan akrabalarınız ile iletişimlerin arttığı ve de pek çok uzak seyahatlerin gündeme geldiği bir dönemdesiniz. Pek çok farklı kişilikteki insanla tanışabilirsiniz. Aynı zamanda sosyal çevrenizin genişlediğini de gözlemleyebilirsiniz. Kısacası daha popüler olduğunuz bir yıl. Elbette 2017 yılı her ne kadar keyifli gözükse de, yerine getirilmesi gereken pek çok sorumluluğun bittiğini söylemek zor.
 
Özellikle 29 Mayıs, 5, 18 Haziran tarihlerinde biraz sıkıştığınızı ve sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Bu tarihlerde mümkün olduğunca sakin kalabilmeyi başarmalısınız. 24 Temmuz tarihinde ise ikili ilişkiler açısından bazı gerilimler ile yüzleşebilirsiniz. Bu tarihte, sevgilinizin damarına çok basmamanızı tavsiye ederim.
 
6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde geri harekette olacak olan Venüs, yaşadığınız alanda biraz kaotik bir ortam ile karşılaşmanızı sağlayabilir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, uzun süredir çıkmak istediğiniz seyahatler, değiştirmek istediğiniz kariyeriniz açısından sizin için oldukça olumludur.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
11 Şubat, 7 Ağustos, 21 Ağustos, 24 Haziran (Aşk açısından, eğer gereken olgunlukta iseniz)
 
Önemli zorlu tarihler
18 Haziran, 24 Haziran, 29 Mayıs, 26 Şubat
 
 
Oğlak Burcu: 2017 yılı, sizler için çalışma ve iş hayatından büyük kazançlar sağlama yılı diyebilirim. İş yerini genişletmek isteyen oğlak burçları, şimdi bu fırsatı yakaladıkları bir döneme giriyorlar. Yılın ilk yarısında her ne kadar iş anlamında çok şanslı olsanız da, yılın ikinci yarısında odak noktanızı sosyal çevrenize ve gruplara yönlendirebilirsiniz. Ayrıca politika ile uğraşan akrabalarınız var ise onlardan bu sene çok fazla destek görebilirsiniz.
 
Bu sene biraz daha geri planda kalarak hayatınızı yönlendirmeyi seçebilirsiniz. Bu dönemi bir nevi daha sonraki yıla hazırlık olarak görebilirsiniz. Aile hayatınıza yeni birilerinin katılması ile neşenizin çok daha fazla artacağını söylemeliyim.
 
Özellikle 29 Ocak, 30 Mart ve 4 Ağustos tarihlerinde, çok daha tutkulu bir hale gelebilirsiniz. Bu süreçte sevdiğiniz insanları baskılamamaya çalışmak en doğrusu olacaktır. Sevdiğiniz kişilere yeterli alan verirseniz bu dönemi daha rahat atlatabilirisiniz. Ayrıca bu sene sizden saklanan bazı sırları öğrendiğiniz bir yıl olacak. Gözünüzü kulağınızı dört açın ve insanları daha iyi gözlemlemeye çalışın.
 
6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde geri harekette olacak olan Venüs, geçmişte kalmış ve konuşmadığınız bazı aile bireyleri ile barışmanızı sağlayabilir. Aynı zamanda yine geçmişte kalmış bazı iş tekliflerini yeniden gündeminize getirecektir.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, yurtdışı seyahatleri açısından gayet olumludur. Aynı zamanda parasal ya da eşinizin parası gündeminizde olacaktır. Kısacası parasal açıdan biraz sıkışabilirsiniz.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart - 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
29 Ocak, 26 Şubat, 15 Ağustos
 
Önemli zorlu tarihler
30 Mart, 30 Haziran, 2 Temmuz, 18 Temmuz
 
 
Kova Burcu: 2017 yılının ilk yarısında pek çok seyahat gerçekleştirdiğiniz, yeni düşünce ve felsefeler ile karşılaşacağınız bir dönemde olacaksınız. Senenin ikinci yarısında ise daha çok iş ve aile hayatınıza yönleneceksiniz.
 
2017 yılında ufkunuzun açıldığını ve inançlarınızın çok daha fazla kuvvetlendiğini gözlemleyebilirsiniz. Psikolojik açıdan mutlu ve neşeli hissettiğiniz bir yıla giriyorsunuz. Geçmişte yaşanmış pek çok sıkıntıyı kabullenip, pek çok insanı affedeceksiniz.
 
Bu yıl 10 Mayıs tarihinden itibaren kuzey ay düğümünün karşıt burcunuza geçmesi ile ikili ilişkiler konusunda çok önemli kararlar alabilirsiniz. Ancak güney ay düğümü geçmişle alakalı kadersel olayları önünüze getirirken, yeni deneyimleri kabul etmek sizin için biraz zor olabilir. Bu yıl daha fazla kendinize odaklanmalı ve ön plana geçmeye çalışmalısınız. Özellikle 5 Haziran, 17 Ağustos, 11 Eylül ve de 15 Eylül tarihlerinde çok fazla iradenizin gücü olmayan önemli ve güzel olaylar yaşayabilirsiniz. Bu tarihlerde ne karar verirseniz verin, bu kararların geleceğinizi etkilediğini bilmelisiniz. Bu yüzden, önemli bir karar vermeniz gerektiğinde daha dikkatli düşünüp taşınmanız gerekir.
 
6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde geri harekette olacak olan Venüs, uzun süredir almak istediğiniz paralar ya da borçlarınız varsa şimdi bunları geri vereceğinizi göstermekte.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, kendi kişiliğiniz ve yaşadığınız ilişki bakımından sizi biraz zorlayabilir. Kalbi boş olan Kova burçları ise bu tarihlerde yeni birileriyle tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabilir.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
27 Temmuz, 7 Ağustos, 17 Ağustos, 11 Eylül, 9 Ekim
 
Önemli zorlu tarihler
30 Mart, 30 Nisan, 18 Haziran, 26 Şubat
 
 
Balık Burcu: 2017 yılının ilk yarısı boyunca birtakım davalar ile uğraşabilirsiniz. Ruhsal olarak bu sene biraz sıkıldığınızı hissetseniz de, Kasım ayından itibaren çok daha keyifli olacağınızı bilmenizi isterim.
 
Bu sene boyunca iş yaşamınıza daha çok önem vereceğiniz ve de sosyal çevrenizi biraz boşlayacağınız bir yıl. Ama dikkat edin, çünkü arkadaşlarınız bu durumdan dolayı size alınabilir. Burada yapmanız gereken iki taraftaki dengeyi sağlamaya özen göstermelisiniz.
 
Özellikle Haziran ve Temmuz aylarında, iş hayatınızda ya da çalıştığınız ortamda bazı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.
 
26 Şubat tarihinde burcunuzda gerçekleşecek son tutulma, ikili ilişkilerinizde sizi daha ciddi bir tutuma sürükleyebilir. Bekar olan Balık burçları, ani bir biçimde evlilik kararı alarak evlenebilirler. 
 
6 Mart - 15 Nisan tarihlerinde geri harekette olacak olan Venüs, uzun süredir kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri tetikleyebilir. Ayrıca bu dönemde işlerinizin biraz yavaşladığını fark edebilisiniz. Ya da sevgilinizden ayrılabilirsiniz. Ancak Venüs gerilemesinde ani verilen kararların, uzun vadeli biçimde çok da kalıcı olmadığını hatırlatmam gerek.
 
Temmuz’un 2’sinde ve 10’unda partnerinizle olan birlikteliğinizde tutkuların doruk noktasına ulaşacağı bir dönem.
 
11, 26 Şubat ve 7, 21 Ağustos’ta gerçekleşecek olan Aslan ve Balık tutulmaları, ikili ilişkiler ya da ortaklarınızla iletişiminiz konusunda bazı sıkıntılara sebep olabilir. Ayrıca sağlığınıza bu tarihlerde önem vermeli, gerekli tedbiri almalısınız.
 
Geçmişin tekrar önünüze çıkacağı tarihler
6 Mart- 15 Nisan
 
Önemli pozitif tarihler
30 Eylül, 13 Kasım (Özellikle Temmuz’un başında doğanlar)
25 Aralık (Eğer gereken sorumluluklar yerine getirilmiş ise)
 
Önemli zorlu tarihler
18 Haziran, 30 Nisan, 2 Kasım 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN