Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ay Düğümlerinin Bize Mesajları Var

Yayınlanma Tarihi : 31 - 08 - 2016 : 11:18
BEN HABER GAZETESİ 48. SAYI
 
Kuzey ay düğümünüzün size verdiği mesaja göre yaşamda en çok hangi konularda dersler alır ve öğrenirseniz daha tatmin olmuş bir hayat yaşarsınız? Hadi okuyun ve öğrenin bakalım.
 
Ay düğümleri doğum haritamızda çok kıymetli göstergelerdir. Güney ay düğümü sizin nasıl bir geçmişten geldiğinizi, kuzey ay düğümü ise; sizin bu yaşamınızda nereye ulaşmayı başarırsanız tamamlanacağınızı gösterir. Kuzey ve güney ay düğümlerinizin doğum haritanızda hangi evde ve hangi burçta olduğunu mutlaka öğrenin. Bunun için doğum haritasını ücretsiz çıkaran bir sürü web sitesi var. Doğum bilgilerinizi yazarak oradan da kolaylıkla bulabilirsiniz. 
 
Kuzey ay düğümünüzün size verdiği mesaja göre yaşamda en çok hangi konularda dersler alır ve öğrenirseniz daha tatmin olmuş bir hayat yaşarsınız? Hadi okuyun ve öğrenin bakalım. Bu yazıyı alın ve duvarınıza asın benden söylemesi öyle her yerde bulamazsınız. 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Koç: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Başkalarını güçlendirmek için kendi kimliğini feda etmekten vazgeç. Kendi kimliğini güçlendir. Beklentiyi bırak.
 
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Boğa: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Yaşamını kendi çabanla kazanman gerektiğini kendine öğretmek zorundasın. Parasal sorumluluğunu aldığın sürece özgüvenin güçlenecek. Parayı doğru kullanmayı öğrenmek zorundasın. 
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü İkizler: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Herkesi terk edip kendi başına kalma isteği yerini, insan ve toplumla uyumlu bir hayat kurmayı başarmak almalı. Topluma yeniden katılmak ve yeniden bağ kurmak konularında geliştirmen gereken yanlarına odaklanmak zorundasın.
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Yengeç: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Aile olmak konusunda kendini beceriksiz hissedebilirsin. Kendine bir hedef belirleyip, geri kalan tüm yaşamı yok saymak doğru değildir. Senin göremediğin şey yüksek idealler uğruna tüm hayatı ıskalamandır
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Aslan: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Annesi ölmüş, alkolik ailede doğmuş olduğun için, ‘çocuk olmak benim için uygun değil’ diyebilirsin. Yaşama katılmaktan korkma. İstediğin şeyi tarafsız kalarak istemeyi bırak, bizzat olayın içine karış.
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Başak: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Dağılan egonu toparlamayı başarmak zorundasın.  Maddenin ve dünyevi şeylerinde mutlu edebileceğini kabul et. Karşılıksız verme.
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Terazi: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Seni gerçekten kimin takdir ettiğini fark et ve o insanları enerjinle besle. O enerji büyüyüp sana geri dönecektir. Böylece kolay kırılmayacaksın. Diğerlerine yaşam sınavlarında başarılı olmaları için yardım etmelisin. 
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Akrep: Bu yaşamdaki en büyük sınavın:
Bu yaşamda başarman gereken en önemli şey bırakmayı becerebilmektir. Mantıksız bağlılık ve başkalarıyla ilişkide isteksizlik sana zarar veriyor. Farkında mısın?
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Yay: Bu yaşamdaki en büyük sınavın: 
Herkesi anlamak için elinden geleni yapıyorsun. Peki ya kendini anlıyor musun? Kararsızlığının ortadan kalkması için başkalarının eşit ölçüde ne istediğini anlıyorsun. Fakat senin kendin için önemli olan kendini anlamandır.
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Oğlak: Bu yaşamdaki en büyük sınavın: 
Kimse seni desteklemek zorunda değil. Asıl dönüşmesi gereken yanın; aşırı duygusal tepkilerin. Dönüştükçe, göreceksin işler daha da kolaylaşacak.  
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Kova: Bu yaşamdaki en büyük sınavın: 
Eşitlik ve aidiyet duygusunu yeniden kazanmak üzere bu yaşamda yolculuğuna başladın. İnsanlara bilinçli olarak dokun ve hedeflerine ulaşmalarında yardım et.
 
 
 
 
 
Kuzey Ay Düğümü Balık: Bu yaşamdaki en büyük sınavın: 
Bir şeyler ters gittiğinde bilinçdışın, kişinin öleceğini düşünür. İşte bu yüzden sürekli her şeyi kontrol altında tutmak istersin. Oysa bu korkuyu yenerek işe başlarsan çok mutlu olacaksın. Çünkü kimse ölmeyecek.
 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN