Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sponsorlu Fuar...

Yayınlanma Tarihi : 12 - 08 - 2016 : 11:02
Ne yalan söyleyeyim; nerede olursa olsun "sonsuzluk" ifade eden o işareti gördüğümde heyecanlanırım.
Daha önemlisi, yapılan bir duyuru dahi olsa ciddiye alırım.
İzmir Enternasyonel Fuarı bu yıl 85 yaşında.
80'lerin ortalarından itibaren İEF eridi, küçüldü, önemini, misyonunu yitirdi, panayırlaştı ve neredeyse "gereksiz " bir organizasyona dönüştü.
Ne yapıldıysa canlandırılamadı.
Tıpkı, "nerede o eski bayramlar" dediğimiz gibi, "Ah nerede o eski Fuarlar?" sözüyle iç çekip avunur hale geldik.
Çağın değiştiğini, konseptlerin farklılaştığını göremedik.
 
 
Şimdi sıkı durun.
26 Ağustos-4 Eylül arasında düzenlenecek olan 85. İzmir Enternasyonel Fuarı, yıllar itibariyle yaşlanmış olsa da, geleceğe; sonsuza kadar sürecek bir yenilenme, gençleşme, dinamikleşme, tekrar herkesin ilgi odağı olacağı bir değişimle kapılarını açmaya hazırlanıyor.
İzmir Enternasyonel Fuarı'nın sloganı; Sen de Geleceksin!
Amblemi; Sonsuzluk. Yani 85 yaşından başlayarak sonsuza kadar.
Açılımı şöyle; Teknoloji, Ticaret, Eğlence, Sanat, Lezzet, Heyecan GELECEK.
Bunlar gelince Sen de Geleceksin!
 
 
85'lik İzmir Enternasyonel Fuarı'ndan başlayacak ve sonsuza kadar sürecek değişimin mimarları, Büyükşehir Belediyesi, bu yıl İEF'nin genel ana sponsoru Folkart ve inovasyon ana sponsoru Vestel.
Yani, Aziz Kocaoğlu, Mesut Sancak ve Vestel CEO'su Turan Erdoğan.
Fuar'ın sahibi olan İZFAŞ'ı ve kurumun Yönetim Kurulu Başkanvekili Gül Şener'i unutmamak lazım. Çünkü Gül Hanım, İEF'deki bu değişimin yaratıcısı ve uygulayıcısı.
 
 
Çok lafa gerek yok.
İzmir'i dev projelerle, özel mimari tarz ve lüks yapılarıyla Türkiye'ye ve dünyaya açan, tanıtan, bu alanda markalaştıran İzmir doğumlu bir şirket olan Folkart, 85.İEF ile 10. kuruluş yılını kutlayacak.
Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Biz İzmir Fuarı'na ana sponsor olurken, bizim için çok anlamlı 10. yılımızı da sadece Fuar'da kutlama kararı aldık. Böylece bize verdikleri destek, gösterdikleri ilgi nedeniyle İzmir'e ve İzmirlilere yürekten teşekkür etmiş olacağız" dedi ve ekledi:
Fuar ile işbirliğimizi Uluslararası Kültür-Sanat-Gösteri Şöleni" diye adlandırmam herkes görecek ki boşuna değil. Folkart olarak İzmir Fuarı'nı halka açık bir kültür-sanat-eğlence arenası yapacağız. 18 ülkeden 600'e yakın sanatçıyı İzmir Fuarı'nda buluşturacağız. İzmir 26 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında tiyatrodan caza, müzikalden dansa kadar dev bir şölen havası yaşayacak."
 
 
Ya Vestel... Türkiye'nin uluslararası arenada dev markalarla yarışan dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Vestel, inovasyon ana sponsoru olarak 85.İEF'ye destek verecek. Vestel CEO'su Turan Erdoğan da çok iddialı:
"İzmir Fuarı'nda Vestel olarak üzerinde çalıştığımız teknolojik devrim sayılabilecek önemli yenilikleri sergileyeceğiz. Fuarın ana teması inovasyon olduğuna göre Vestel, bugün olduğu gibi gelecekte de İzmir Fuarı'nın destekçisi olmaya devam edecektir. 750 metrekarelik dev pavyonumuzda sergileyeceğimiz teknolojik yenilikler herkesin beğenisini kazanacaktır."
Doğrusu 26 Ağustos'u iple çekiyorum.
"Sen de Geleceksin" diyorlar ya, bir İzmirli olarak yıllar sonra değişimi görmek için ben de gideceğim.
Size de tavsiye ederim efendim.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN