Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burçlar ve Fiziksel Özellikleri

Yayınlanma Tarihi : 08 - 07 - 2016 : 22:29
BEN HABER GAZETESİ 47. SAYI
 
 
 
 
Düşünün sokakta duvara yaslanmış dinleniyorsunuz. Çiçek kokuları, ılık rüzgar, gülümseyen naif yüzler. Her şey harika. İçinizde bir huzur ve etrafa bakıp bakıp gelen geçen insanları süzüyorsunuz. Hatta aralarında bir kaçı size tebessüm ediyor. Oysa bilmedikleri bir şey var. Sizin bu göz süzüşlerinizin bir amacı var. İnsanların o an burçlarını tahmin etmece oynuyorsunuz. Daha doğrusu yükselenlerini. Burunlarının iri, kemerli, küçük oluşu, boyları, yüz hatları, bakışları ve daha neler neler... Hangi burçların özelliklerini taşıyorlar, bulmak çok eğlenceli.  Siz de hala yükselen burcunuza göre fiziksel özelliklerinizin neler olduğunu bilmiyorsanız buyurun yazımı okuyun, çok eğlenceli…
 
Öncelikle şu açıklamayı yapmam gerek;
Zodyak 12 eşit parçaya ayrılır. Bu parçaların her birine bir burç yani takımyıldızı yerleşir. Ve tabii bu parçaların her birine ev diyoruz. Her evde bir burç bulunur. Ve Zodyak daima ASC dediğimiz 1. evle kendini bize açar. İşte bir kişinin dışarıdan nasıl göründüğünü, fiziksel özelliklerini vb bize bu ev anlatır. Biz bu eve ayrıca yükselen deriz. İşte bu yüzden yükseleninizi öğrenmeniz çok önemli. İnternetten rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Harika siteler var. Doğum bilgilerinizi online programa yazın ve bilgileriniz karşınızda. Hadi bakalım yükselenlerinizi öğrendiniz şimdi özelliklere geçelim.
 
 
 
 
 
Koç Yükselen: Oldukça canlı, kanlı, hareketli, kaslı bir görüntüleri vardır. Boyları aman aman çok uzun değildir; orta boy veya bir tık üstü, belki. Burnu kavisli, saçları siyah kalın, ten renkleri birazcık koyudur. Tabii kadınlar birazcık daha açık tenli olabilir. Gözleri Mars gibi şimşek şimşek bakar ve acelecidirler. Sürekli aceleleri vardır. Bacak ve kolları çok uzun değildir. 
 
 
 
 
Boğa Yükselen: Yükselen Boğa’yı boynunun kısalığından önce bir tanırsınız. Sonra bakarsınız onun da kol ve bacakları o kadarda uzun değil. Yüzü ay gibi yuvarlak, yüz hatları kalın ve kaslıdır. Bir yükselen Boğa olmasın ki kilo problemleri yaşamasın. Hele yaşlılıkta çok dikkat etmesi lazım kilolarına. 
 
 
 
 
 
İkizler Yükselen: Şimdi bir özelliklerini diyeceğim çok kıskanacaksınız; ama yapacak bir şey yok. Yükselen İkizler’in vücut yapısı kilo almaya elverişli değildir. Onlar orta boylarda veya bir tık uzun fit görünümlü, ince tiplerdir. Boyun uzun, dudaklar pek etli değildir. Kadınlarının ve erkeklerinin kemik yapısı üçgen ve köşelidir. Eller, kollar uzundur ve eller inceciktir. Ha bu arada belki duymamışsınızdır solaklar genelde bu burçtan çıkar. 
 
 
 
 
Yengeç Yükselen: İlk dikkatinizi çekecek şeyi yan yan yürüyüşü olacaktır. Sonra da gözleri nasıl böyle yuvarlak ve güzel diyeceksiniz. Hatta hızınızı alamayacak ‘omuzlarını düşürüp öne doğru yürüme, azcık bir dik dursana’ demek isteyeceksiniz. İri göğüslerini küçültmek isteyen, yükselen Yengeç kadınıdır genellikle. Yüzü yuvarlak ve sevimlidir. Uzun boy pek görülmez. Gözler, mavi, yeşil, ela olabilir.
 
 
 
 
Aslan Yükselen: Adı üstünde Aslan. Tabii ki ilk etapta güçlü bir vücut göreceksiniz. İri, güçlü, boylu poslu, geniş omuzlu, aslan yelesi gibi gür ve gösterişli saçlar göreceksiniz. Ama bu gövdede çok daha kolay tanıyacağınız bir özellik var. O da kafanın bu gövdeye göre azıcık küçük oluşu olabilir. Yükselen Aslan’ın da gözleri mavi, yeşil, ela olabilir. Çok çekicidirler. İlk görüşte etkilenebilirsiniz.
 
 
 
 
Başak Yükselen: Tamam karşınızda belki uzun boylu biri yok; ama gösterişli, çekici ve etkileyici bir beden var. Koyu sayılabilecek ten rengi ile kişisel temizliğine düşkün, çok bakımlı ve titiz, giyimiyle çok titiz olduğunu anında size fark ettirecektir. Özellikle kadınlarda ince bel ve vücut yapısı çuval giyse yakışır havası vermektedir. Zarif, naif, ince, endamlı hareketleri aklınızı başınızdan almasın sonra.
 
 
 
 
Terazi Yükselen: Gerçek bir güzel ve gerçek bir yakışıklı arıyorsanız işte size yükselen Terazi. Müthiş bir alımlılık, narinlik, zarafet, şıklık onlar için yaşam biçimi gibi. Kemik yapıları çok kalın değildir, yüzlerinde bir narinlik görürsünüz ve öyle çok da uzun boylu değildirler. Nasıl giyinmeliyim, renk seçimim, renk uyumum nasıl olmalı diye merak ediyorsanız hemen bir yükselen Terazi’yi bir hafta gözlemeniz yeterli, çok şey öğrenirsiniz.
 
 
 
 
Akrep Yükselen: Bir kere en belirgin ilk özelliği o keskin, delici, derin bakışlarıdır. Muazzam etkileyici bakışları olur, şaşar kalırsınız.  Çok çekici, etkileyici, süzerek bakan bakışlar, orta boy dikkatinizi çeker. Sonra da ikinci en belirgin fiziksel özelliği bacakları gövde kısmından daha kısadır. En sevmedikleri özellikleridir bu arada bilginiz olsun. Çünkü kilo aldıklarında simetrileri ciddi derecede bozulur. Uzun ince gövde, altta şişmiş kısa bacaklar. Haklılar. 
 
 
 
 
Yay Yükselen: Yükselen Yay gördüğünüzde dikkatinizi hemen okkalı, düzgün bir burun çeker. Burunları cidden fena değildir. Hatta çoğunu estetik yaptırmış zannedersiniz. Boyları erkekte daha uzun olurken kadında yaygın bir şekilde aynı uzunluk görülmeyebilir. İnce, uzun vücut yapıları, yürüyüşte bir asalet, o omuzların genişliği aklınızı başınızdan alır. Bedenleri genel olarak kaslı değildir zaten.
 
 
 
 
Oğlak Yükselen: O iri gözler, etkileyici; ama sanki pek bir duygu vermekten uzakmış gibi görüp aldanabileceğiniz donuk bakışlar sizi yanıltmasın. Yüzlerinde kemik yapısı belirgindir. Kısa boylu olmak ile orta boylu olmak arasında kararsız kalmış bir vücut yapısı vardır. Yürüyüşleri aynı Yengeçler gibi kendilerine özgü, yandan yandan yürüme özelliğine sahiptir. Elleri köşeli ve parmaklar kısadır. Genelde esmerdirler.
 
 
 
 
Kova Yükselen: Bir kere bu burç da kısa boylu kalmak ile orta boylu kalmak arasında kararsız kalmış bir vücuda sahip. Ama gerçekten etkileyici bir görüntüleri vardır. Yüz çoğu kere pürüzsüz, düzgün ve çok kaslı değildir. Kilo aldıklarında bedenin üst kısmı değil de bacaklar, özellikle kalça kısmından baya bir şişerler. Yükselen Akrep gibi beğenmemeye başlarlar kendilerini. İnci gibi sıralı dişler dikkatinizi çeker. 
 
 
 
 
Balık Yükselen: Boy orta boy, kol kısa, bacak kısa, el kısa, parmak kısa, ayak küçük. Kendi şahsına münhasır bir beden yapısı var karşımızda. Ve kiloları dikkatinizi çeker. Bir dönem fit, kısa süre içinde kilo almış görünce şaşırmayın. Çok hızlı kilo alıp veren bir yapısı vardır. Aklınızı başınızdan alıp adeta sizi transa sokacak o baygın, dalgın, naif bakışlar çok etkileyicidir. Kalın dudaklar ve yuvarlak bir yüz size çok sempatik gelecektir. 
 
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN