Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aklın Yolu Bir - Çeşme

Yayınlanma Tarihi : 01 - 07 - 2016 : 17:35
İzmir Valiliği Mahalli Çevre Kurulu Çeşme’nin ekonomisini ayakta tutan eğlence mekanlarına 03.00’e kadar müzik yayını için izin verdi.
 
Doğrusuda buydu. ‘’Aklın yolu bir’’ denen deyimin karşılığı herhalde böyle bir şey.
 
Bu konuyu şubat ayında ben ilk kez “Çeşme’de eğlence bitti” başlığı ile gündeme getirmiştim. Daha sonra bu konu ile ilgili üç tane yazı yazdım. Hepsinde de eğlence saatlerini ve Çeşme’nin geleceği açısından sektörün bu şirin ilçe için ne anlama geldiğini anlatmaya çalıştım.
 
Bazı kafalar ne demek istediğimi anlamadıkları veya anlamak istemedikleri için bana olmadık hakaretler içeren mail attılar, bir iki çok bilen de yazı yazdı.
 
Hiç şüphesiz Çeşme’de bu açıklamadan sonra üzülenler olmuştur. Hep yazdık ve savunduk. Elbette verilen bu kararlar Çeşme’deki ses sorununa bir çözüm değildir. Yıllardır ayni şeyi söylüyoruz, çözüm tüm eğlence mekanlarının şu anda Çeşme sınırları içinde imara açılmamış bir bölgeye taşınmasındadır. Bunu da koordine edecek kişiler Çeşme’nin Belediye Başkanı, Kaymakamı başta olmak üzere diğer yetkililerdir.
 
Yoksa sorun bu yıl bir şekilde çözüme ulaşmış gibi gözükse de önümüzdeki yaz başka bir biçimde karşımıza çıkacaktır.
 
Son sözüm de eğlence sektörünün yöneticilerine; Sakın 03.00’e kadar müsaadeniz var diye ses sistemlerinizi sonuna kadar zorlamayın. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki izniniz de olsa ses konusunda bazı sınırlarınız var. Onları geçerseniz yine yüksek cezalarla karşı karşıya kalırsınız bu da böyle biline.
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HABERLER
 
VİDEO HABERLER


YAZARLAR

SOSYAL MEDYA


BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN